Inter Parfums با معامله مجوز Salvatore Ferragamo بوی موفقیت می دهد

مجوز دهنده آمریکایی عملیات خود را از دفتر اختصاصی ایتالیا برای اطمینان از باقی ماندن میراث ایتالیایی در مرکز انجام خواهد داد

پس از یک ماه مذاکره ، اینترپارفومس و سالواتوره فرگامو قرارداد جهانی صدور مجوز را منعقد کردند.

در ماه ژوئن اعلام شد که این شرکت ها در حال مذاکره برای این بازیگر مجلل زیبایی برای پیوستن به نمونه کارهای مجوز دهنده آمریکایی هستند که در حال حاضر جیمی چو ، کیت اسپاد ، پل اسمیت و مونتبلانک را در ترکیب خود دارند.

در همین حال ، خانه عطر و مد ایتالیا حدود 30 خلاقیت زیبایی را ارائه می دهد ، از رایحه و محصولات بدن گرفته تا رایحه های زنانه و مردانه در خانه.

این مجوز از اکتبر لازم الاجرا می شود و به مدت ده سال با یک دوره اختیاری پنج ساله ، تحت شرایط ، ادامه می یابد.

Inter Parfums گفت تولید محصولات Salvatore Ferragamo در ایتالیا را تضمین می کند و با بهره برداری از یک شرکت ایتالیایی کاملاً متعلق به این برند که در فلورانس مستقر است ، از میراث تجاری آن محافظت می کند. جزئیات مهم در توافق نامه Salvatore Ferragamo.

لئوناردو فرگامو ، رئیس Salvatore Ferragamo گفت: “شایستگی و خلاقیت شناخته شده Inter Parfums آن را به شریک ایده آل برای حفظ ارزش ها و میراث مارک تجاری ما با محصولات Made in Italy تبدیل کرده است.”

“تخصص تجاری عالی آن همچنین باعث رونق جدیدی در تجارت عطرهای ما می شود که از طریق یک شبکه فروش دقیق انتخاب می شود.”

در همین حال ، رئیس و مدیرعامل اینتر پارفومس ، ژان مادر ، گفت که او به همکاری جدید افتخار می کند.

وی خاطرنشان كرد: “سالواتوره فرگامو در واقع یكی از شاخص ترین و شناخته شده ترین مارك ها در بخش لوکس است كه می خواهیم تمام توجه خود را برای پیشرفت آینده به آن اختصاص دهیم.”

“ورود Ferragamo به نمونه کارها نشان دهنده یک فرصت عالی برای توسعه بیشتر تجارت ما در بخش مد و لوکس است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>