Imerys مرکز توسعه یافته فناوری اروپا برای تولید مواد معدنی در تولوز ، فرانسه را افتتاح می کند

سایت جدید منابع تحقیق و توسعه Imerys را در بازارهای اصلی خود متمرکز خواهد کرد

Imerys در حال افتتاح امکانات جدید در مرکز فناوری اروپا برای تولید مواد معدنی است. در زمینی به مساحت 2500 متر مربع ، سایت جدید منابع تحقیق و توسعه Imerys را در بازارهای اصلی خود متمرکز خواهد کرد ، در عین حال امکان اشتراک دانش با سایر آزمایشگاه های ما در سایر نقاط اروپا ، ایالات متحده و آسیا را فراهم می کند.

در اروپا توسط تولید کنندگان به عنوان آزمایشگاهی پیشرو که در زمینه بهینه سازی و توسعه راه حلهای جدید مبتنی بر مواد معدنی برای پلاستیک ها (رزین های بکر ، بازیافت شده و بیوپلیمر) ، الاستومرها و علوم زندگی شناخته شده است ، مرکز فناوری تولوز همچنین یک مرکز برتر جهانی برای کاربردهای پلیمری است.

با این سرمایه گذاری جدید ، اکنون از متخصصان و تجهیزات بازارهای سرامیک ، مصالح ساختمانی ، فیلتراسیون ، بهداشت و مواد غذایی و خوراک برخوردار است.

آزمایشگاه تولوز در پایان سال 2020 ظرفیت خود را گسترش داد و اکنون بیش از 50 تکنسین و دانشمند فرانسوی و بین المللی را به کار گرفته است. محل استقرار آن در تولوز به این معنی است که این گروه اکنون به منابع مهم دانشگاهی و علمی در سراسر منطقه ای که محل ابتکارات مهم تحقیق و توسعه است دسترسی خواهد داشت.

زمینه های تخصصی Imerys شامل:

  • پلیمرهای بازارهای خودرو ، الکترونیک و بازیافت
  • کشاورزی ، مواد آرایشی ، غذای انسان و خوراک دام و محصولات دارویی
  • سرامیک مخصوص بازارهای کاشی و سرویس های بهداشتی ، وسایل کارد و چنگال و کوره
  • مصالح ساختمانی نوآورانه ، مانند عایق های معدنی و ژئوپلیمرها
  • فیلتراسیون برای کاربردهای صنعتی و غذایی
  • رنگ و پوشش برای کاربردهای صنعتی.

Guillaume Delacroix ، معاون Imerys ، می گوید: “تمرکز منابع تحقیق و توسعه در مرکز تعالی فناوری تولوز به ما کمک می کند تا به اندازه حیاتی مورد نیاز برای سرعت بخشیدن به راه حل های جدید معدنی که مشتریان ما در تلاش خود برای نوآوری و عملکرد نیاز دارند ، دست یابیم.” رئیس مسئول معادن عملکرد EMEA.

“ما قادر خواهیم بود از این مرکز برای شبیه سازی روشی استفاده کنیم که از محلولهای معدنی ما می تواند در فرایندهای تولید مشتریان استفاده شود. تمرکز همچنین بر چرخه زندگی محصولات جدید ما خواهد بود – معیاری که به طور فزاینده ای مهم در انتقال اکولوژیکی که صنعت در اروپا در حال حاضر از آن عبور می کند ، مهم است “.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>