ICS سی سالگرد 30 سالگی خود را با تغییر لوگو جشن می گیرد

ICS به مدت سه دهه در ارائه راه حل های آرایشی ، مراقبت از پوست و بسته بندی دارویی به مارک های زیبایی در سراسر جهان پیشگام بوده است

تأمین کنندگان لوازم آرایشی بین المللی (ICS) ، سی امین سالگرد تأسیس خود را در سال 2021 اعلام کرده و به مناسبت جشن ، به آرم خود ظاهری شیک و مدرن داده است.

ICS در سال 1991 توسط مدیر عامل شرکت Susanne Nichols تاسیس شد و به مدت سه دهه در ارائه راه حل های آرایشی ، مراقبت از پوست و بسته بندی دارویی به مارک های زیبایی در سراسر جهان پیشگام بوده است.

از آن زمان ICS به 5 دفتر در سراسر جهان با تخصص در زمینه تولید و طراحی محصول ، صنعتی سازی و مهندسی ، تحقیق و توسعه ، مدیریت پروژه ، تضمین کیفیت و کنترل کیفیت ، تأمین اخلاق ، پاسخگویی و پایداری اجتماعی ، فروش و توسعه تجارت و زنجیره تأمین و لجستیک.

“همانطور که این نقطه عطف را جشن می گیریم و به رشد خود در طول سالها نگاه می کنیم ، ما همچنین منتظر برنامه های رشد خود در سال 2021 و بعد هستیم. ما هیجان زده هستیم که با مکان های ICS اضافی و گسترش فروش و فروش خود ، رشد و توسعه خود را در سال 2021 ادامه دهیم. توسعه تجارت ، تحقیق و توسعه ، طراحی و خدمات تولیدی. ” سو نیکلز ، مدیر عامل و بنیانگذار ICS.

در حالی که سال 2020 سال سختی برای شرکت ها در سطح جهانی بود ، با وجود همه گیر ، ICS خوشبختانه توانست هدف خود را حفظ کند و ما مخصوصاً از برگزاری این مهم و 30 سالگی در سال 2021 بسیار خوشحال هستیم. “ما از همه مشتریان و کارمندان خود سپاسگزاریم ، برخی از کسانی که از 30 سال پیش شروع به کار با ICS کرده اند! و ما به موفقیت های چندین ساله دیگر با هم امیدواریم. ” از نیکلز شکایت کنید.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>