Iberchem در نمایشگاه جهانی دبی از عطر رسمی غرفه اسپانیا رونمایی کرد

عطر و بوی الهام گرفته از مناظر طبیعی نمادین اسپانیا در هنگام نمایشگاه بین مهمانان افتخاری کشور توزیع می شود

https://www.youtube.com/watch؟v=3CDlPLkODRg

در آخر هفته گذشته در هفته Olfaction بارسلونا ، خانه عطر Iberchem عطر رسمی پاویلیون اسپانیا را برای نمایشگاه جهانی دبی ارائه داد. این رویداد در یک تراس پشت بام روبروی Sagrada Familia ، یک بنای معماری این کشور اتفاق افتاد. این عطر که توسط کمپانی Iberchem’s Head Perfumer Luz Vaquero ساخته شده است ، یکی از بسیاری از پروژه های بویایی است که Iberchem در نمایشگاه به نمایش می گذارد. برای اولین بار در تاریخ خود ، غرفه بر روی بسیاری از تاسیسات بویایی حساب می شود تا اهمیت صنعت عطر در کشور را ترسیم کند.

در طول ارائه ، عطر ساز نشان داد که ترکیب او از غنی بودن بویایی مناظر طبیعی اسپانیا الهام گرفته است: از شوری دریای مدیترانه تا فضای سبز و مرطوب جنگل های شمال و همچنین طراوت باغ های مرکبات در جنوب و شیرینی انگور در تاکستان هایی که در سراسر کشور پخش می شود.

وكرو گفت: “ساخت این عطر تقریباً سه سال به طول انجامید.” “این قطعاً یکی از چالش برانگیزترین آهنگسازی است که من ساخته ام. ایجاد عطری که خصوصیات جغرافیایی یک کشور را در بر داشته باشد کار ساده ای نیست. من به خصوص از نتیجه افتخار می کنم: عطری پر جنب و جوش ، صیقلی و رنگارنگ.

یک پروژه پایدار

در زمان ایجاد عطر ، مطابق با موضوع نمایشگاه و یکی از غرفه ها ، معیارهای اصلی کار پایداری بود. از مواد تشکیل دهنده گرفته تا بسته بندی ، محصولی با رد پای کربن بسیار کم حاصل می شود: بیش از 60٪ فرمول قابل تجزیه بیولوژیکی است ، در صورت امکان از مواد اولیه محلی استفاده شده است ، حلال ها به حداقل رسیده و حاوی مقدار بسیار خوبی است. انواع مختلفی از مواد طبیعی دارای گواهی Cosmos Ecocert.

در مورد بسته بندی ، این درپوش از فناوری بدون پلاستیک Woork by Pujolasós استفاده می کند که 100٪ طبیعی و قابل کمپوست است. علاوه بر این ، جعبه و برچسب با کاغذ FSC ساخته شده اند و به هیچ نوع چسب نیاز ندارند.

هفته بارسلونا بارسلونا یک رویداد بین المللی برای ارتقا نوآوری صنعت عطر ، علم بویایی و به طور کلی فرهنگ زیبایی است. این رویداد بین 29 مه تا 5 ژوئن در ترکیبی از کنفرانس های مجازی و رویدادهای کنونی برگزار شد. BOW با مسابقه بین المللی عطر سازی “Mouillette d’Argent” به پایان رسید. عطرساز ساندرا لوکاس ، برنده جایزه سال گذشته انتخاب مردم »در میان هیئت داوران امسال در کنار کارشناسان این صنعت بود.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>