Hyram Yarbro در حال راه اندازی خط مراقبت از پوست خود است | جزئیات اختصاصی

“فعالان آرام” ستون این برند هستند. Yarbro نمی خواهد با 15 درصد ماسک بسته بندی شده با اسید که نتایج فوری ارائه می دهد ، پوست شما را “درست” کند. او می خواهد فروشنده مراقبت های بهداشتی پیشگیرانه و روزانه برای پوست شما باشد. او بر روی سلامت کلی پوست متمرکز است ، نه فقط نتایج.

کولت لاکستون ، بنیانگذار Selfless توسط Hyram ، می گوید: “مخاطبان Hyram جوان دیوانه هستند و تلاش برای بدست آوردن مصرف کننده Gen Z با استفاده از مواد ملایم و موثر کاملاً مهم است.” Laxton و Mark Curry ، بنیانگذاران برچسب مراقبت از پوست مستقر در انگلستان ، The Inkey List ، برای ایجاد Selfless توسط Hyram با Yarbro همکاری کردند.

لاکستون توضیح می دهد ، گرچه Selfless یک مارک جداگانه است ، اما توانسته است از تخصص لیست Inkey در صنعت مراقبت از پوست استفاده کند. او و کاری مشترک Be for Beauty ، شرکت مادر The Inkey List و Selfless توسط Hyram هستند. پیش از این ، Yarbro چندین بار با عنوان Inkey List با توانایی پرداخت شده کار کرده بود ، از جمله Instagram Lives و همکاری در یک مجموعه مراقبت از پوست با نسخه محدود. یاربرو اضافه می کند: “آخرین چیزی که می خواهم به صنعت معرفی کنم ، برخی از مواد قدرتمند دیوانه وار است.”

Selfless با فلسفه مراقبت از پوست مطابقت دارد که باعث شد Skincare by Hyram یک کانال YouTube و حساب TikTok باشد که باید آن را دنبال کنید. هیچ محصولی حاوی عطر ، درصد زیادی از مواد موثره ، لایه بردارهای فیزیکی (مانند دانه های ریز یا دانه های ریز ، شن و ماسه مانند که از پوست خارج می شوند) یا روغنهای اساسی نخواهد بود. برای هر محصول ، Yarbro یک عنصر فعال قهرمان را با یک ماده مشتق شده طبیعی ، مانند جلبک های رتینول و رنگین کمان جفت می کند.

آلن شا ، شیمی دان و بنیانگذار گروه مشاوره Sha ، مشاوره ای که با مراقبت از پوست کار می کند ، می گوید: “آنها از مواد کاملاً امتحان شده و واقعی با فواید کاملاً شناخته شده و مراقبت از پوست ، مواردی مانند رتینول استفاده می کنند” و خطوط آرایش در توسعه محصول. شا ، وابسته به Selfless ، با مارک هایی مانند Lancôme ، Kiehl’s ، Beautycounter و Nyx Professional Makeup کار کرده است.

برای Yarbro ، جایی که مواد اولیه تهیه می شود و نحوه برداشت آنها به همان اندازه مواد اصلی است که اهمیت دارد. وی علاوه بر لیست مواد تشکیل دهنده ، اطلاعات اضافی را نیز در اختیار شما قرار می دهد ، اطمینان حاصل می کند مشتری Gen Z را که اولویت باورهای بنیانگذاران را به خود جلب می کنند ، جذب کند. یاربرو می گوید تأمین یا “به محیط زیست آسیب نمی رساند” یا به رشد یا رشد مجدد ماده کمک می کند. به عنوان مثال ، ساقه های جلبک رنگین کمانی که برای ساخت سرم رتینول استفاده می شود از فرانسه تهیه می شود و به صورت جداگانه با دست قطع می شود تا اطمینان حاصل شود که ریشه ها سالم باقی مانده و دوباره رشد نمی کنند. درصدی از هر خرید این سرم به Rainforest Trust ، یک سازمان غیر انتفاعی که برای محافظت از جنگل های بارانی گرمسیری و گونه های در معرض خطر فعالیت می کند ، اهدا خواهد شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>