Huda Beauty #BombBrows Microshade Brow Pencil Is Oh So Fine | عکسها

“ابروها خواهر هستند ، دوقلو نیستند.” همه ما بارها و بارها این ضرب المثل را شنیده ایم تا توجیه کنیم که چرا نمی توانیم ابروهای خود را متقارن کنیم. هدی کتان هر چند نمی خواهد شما به خواهران بسنده کنید. وی درباره بزرگنمایی اظهار داشت: “من به آن گه اعتقاد ندارم.” “چرا در سال 2021 شما دوقلو نمی خواستید بلکه خواهر بخواهید؟ من نمی خواهم. به خصوص هنگامی که ویژگی های قوی دارید یا آرایش زیادی می کنید ، این تقارن باعث ایجاد هماهنگی زیادی در چهره شما می شود.”

ترفند کتان برای ساخت قوسهای یکسان سه سال در ساخت بوده است: مداد Brow Microshade Homb Beauty #BombBrows.

گرچه کتان از مدت ها قبل به خاطر ابروهای جسور و مشخصش در کنار مژه های بلند و سرسبزش شناخته می شود و محصول ابرو خود را می سازد نبود در بالای لیست کارهای Huda Beauty او قرار دارد. با تسلط محصولات آرایشی Benefit و آناستازیا بورلی هیلز در بخش قوس بازار ، وی معتقد بود که هر تلاشی برای رقابت با آنها بی نتیجه خواهد بود. کتان گفت: “من فکر کردم که ما هرگز نمی خواهیم ابرو درست کنیم ،” جذابیت. “تیم من می خواست برای مدت طولانی ، طولانی ، طولانی ابرو بزند. اما برای بیرون آمدن با هر چیزی که واقعا بازار را متزلزل کند یا متفاوت باشد ، این کار آسان نیست.”

دو سال پیش ، سرانجام تیم Kattan نظر خود را تغییر دادند که به یک مداد ضد آب ، نوک تیز و نتایج مشابه میکروبلیدینگ رسیدند. او به عنوان یک کاربر مشتاق مداد ابرو فروخته شد. بعلاوه ، مهم نیست که ابرو شما چیست ، می توانید از دو ضربه مداد اینجا و آنجا برای پر کردن مناطق کم و یا تأکید بر شکل قوس خود بهره مند شوید.

حسن نیت ارائه می دهد از مارک

خطوط خوب

اگرچه مدت هاست که Brow Wiz استاندارد یک مداد جمع شونده با نوک ظریف است ، اما Huda Beauty به نوعی توانست رنگدانه را به اندازه یک مداد مکانیکی برای واقعی ترین سکته های مو مانند نازک کند. صادقانه بگویم ، به نظر می رسد Brow Wiz به اندازه یک مداد رنگی در کنار نوک فوق العاده باریک # BombBrow ضخیم است. (بدون چای ، بدون سایه ؛ هر یک زمان و مکان دارند)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>