House of Fraser از Harrods در خیابان بزرگ رونمایی می کند

فروشگاه بزرگ چند مارک تجاری لوکس ، هم برند زیبایی و بازیکنان کوچک ایندی را به نمایش می گذارد

شرکت مادر House of Fraser اولین فروشگاه چند برند خود را با هدف جلب خریدهای لوکس افتتاح کرده است.

فریزرهای 34،000 متر مربعی واقع در مرکز خرید ماندر ، ولورامپتون ، در یک سایت سابق دبنهام قرار دارند و از یک بازسازی 18 ماهه چند میلیون نفر پیروی می کنند.

این اقدام بخشی از جاه طلبی های مدیرعامل Frasers Group ، مایک اشلی ، برای تبدیل فروشگاه های زنجیره ای بزرگ به “Harrods of the high street” است.

بخش زیبایی از خریدهای داخل فروشگاه استقبال می کند و شامل کالاهای اصلی خیابان های بزرگ مانند Dior ، Benefit و Laura Mercier است.

اما عمده فروش آنلاین Curate Beauty با Frasers Group همکاری کرده است تا ویرایش کسب و کار لوازم آرایشی کوچک و کوچک را برای مکان West Midlands توسعه دهد.

فریزرها از چهار دسته میزبان مارک های “وگان” ، “مراقبت از خود و عشق” ، “مارک های بزرگ انگلیسی” و “زیبایی آگاهانه” خواهند بود.

بخش زیبایی فریزر

طبق گفته Curate Beauty ، این دسته ها به دلیل رشد بسیار زیاد در 12 ماه گذشته انتخاب شده اند.

به عنوان مثال ، در سایت curate-beauty.com ، مارک های “مراقبت از خود و عشق” بیش از 240٪ افزایش یافته و تقاضا برای مارک های “وگان” در سه ماه گذشته 4،000٪ افزایش یافته است.

“ما متعهد به افزایش محدودیت خرده فروشی و تحویل فروشگاه های آرزو با تمرکز بر تجربه ، مارک ها و خدمات هستیم. و Frasers Wolverhampton تعهد ما را نسبت به آینده برندها و چشم انداز ما نشان می دهد. ”

مارک های indie که اکنون در Frasers موجود است شامل Let’s Sanitize، Apricot Beauty، NailKind، Booming Bob، RLI، House of Lady Muck، The Wild Curl، Centered، Manta، Parm of Ferona، Clockface Beauty و Nursem هستند.

سامانتا فریدمن ، مدیرعامل و بنیانگذار Curate Beauty ، گفت: “مارک های انتخاب شده نه تنها از طریق سیستم عامل ما رشد خارق العاده ای داشته اند ، بلکه داستان های کاملاً مهمی برای گفتن دارند و صنعت زیبایی را به سمت مثبت سوق می دهند.

“به عنوان مثال ، Nursem در ابتکار” Nursem Promise “خود با Frasers پیوسته است که با هر فروش یک محصول رایگان به یک کارگر / مامای NHS ارائه می دهد.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>