Here2Grow نقطه عطف 10 ساله را جشن می گیرد

Here2Grow امسال 10 سالگرد بزرگداشت خود را جشن می گیرد. از آغاز كوچك خود در سال 2011 ، از آن زمان تاكنون به یك متخصص برجسته تدوین قرارداد تبدیل شده است كه خدمات توسعه ، آزمایش تحلیلی ، بینش محصول ، مدیریت نوآوری و خدمات نظارتی تا مراقبت های شخصی ، محصولات آرایشی و بهداشتی و خانگی را در بازارهای طبیعی و طبیعی كه به سرعت در حال رشد هستند ارائه می دهد.

Here2Grow در جنوب فرانسه به عنوان مشاوره تخصصی تاسیس شد ، با ارائه تحقیقات و بینش تخصصی در مورد روندهای جدید توسعه محصول ، به ویژه انواع لباسشویی و شستشوی ظرف ، به مشاغل بین المللی ارائه می دهد.

پس از آن انتقال به انگلیس انجام شد ، جایی که این شرکت اولین آزمایشگاه تحقیق و توسعه خود را در هادرزفیلد افتتاح کرد. وظایف گسترده آنها باعث می شد که مشتریان با ایده های نوآورانه ، توسعه و تولید محصولات در چندین دسته به مشتریان کمک کنند و در نتیجه 70٪ گردش مالی آن افزایش یابد.

سرمایه گذاری در یک بخش انطباق و همراهی با افزایش استراتژی های بازاریابی باعث شد که تجارت به یک آزمایشگاه جدید و پیشرفته ساخته شده در سلبی منتقل شود.

این اقدام شرکت را قادر می سازد تا خدمات تحقیق و توسعه بهتری را ارائه دهد و مجموعه مشتریان خود را بیشتر گسترش دهد تا شامل شرکتهای برتر FMCG جهانی مانند Unilever ، McBride ، Church & Dwight ، iRobot و Tennant شود.

دکتر Henry و Vinetta Brew ، از بنیانگذاران Here2Grow ، در مورد نقطه عطف 10 ساله گفت: “ما می خواهیم از کارکنان ، مشتریان و تأمین کنندگان ما بخاطر اینکه بخشی از سفر 10 ساله ما هستند تشکر فراوان کنیم. سرگرم کننده ، چالش برانگیز و هیجان انگیز است که یک کار را از ابتدا شروع کنید و ببینید که به یک چیز شگفت انگیز تبدیل شده است.

با نگاه به آینده ، Here2Grow برنامه هایی برای گسترش به سایر کشورها دارد ، اما در حال حاضر بر افزایش پیشنهادات خود در انگلیس و لذت بیشتر مشتریان خود با خدمات پیشرفته فرمولاسیون متمرکز شده است – مشتری آنها ، Pro-Moi ، اخیراً در فهرست کوتاه Pure Beauty Global Awards 2021 قرار گرفت. در گروه “بهترین محصول جدید چشم” برای خط چشم های ضد حساسیت ، که توسط تیم تحقیق و توسعه Here2Grow تولید شده است.

دکتر برو نتیجه گیری کرد: “ما به سرمایه گذاری در وقت و انرژی خود در توسعه تجارت خود ادامه خواهیم داد و با ادامه ارائه خدمات عالی به مشتریان خود ، آرزو خواهیم داشت که در صنعت فرمولاسیون محصولات پیشتاز باشیم.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد Here2Grow ، اینجا را کلیک کنید.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>