Here2Grow با Purely Natural همکاری می کند تا فرمولاسیون نوآورانه روغن مو را ایجاد کند

Here2Grow خدمات فرمولاسیون سفارش را ارائه می دهد ، اطمینان حاصل شود که مشتریان می توانند بهترین موقعیت بازار را برای بهینه سازی آرمان های توسعه محصول خود بدست آورند.

متخصص برجسته فرمول قرارداد ، Here2Grow ، اخیراً با آرایشگاه برنده جایزه مو واقع در لندن ، Purely Natural ، همکاری کرده است تا یک درمان موی نرم کننده عمیق مخصوص موهای طبیعی آفریقا و بافت مخلوط – 100٪ لوکس روغن روغن شهد ارگانیک ساخته شده با بهترین ، مواد طبیعی بوی شیرین.

Here2Grow با مشتریانی از شرکتهای جهانی FMCG گرفته تا سازمانهای پیشرو بوتیک ، خدمات فرمولاسیون سفارش را ارائه می دهد و اطمینان حاصل می کند که مشتریان می توانند بهترین موقعیت بازار را برای بهینه سازی آرمان های توسعه محصول خود بدست آورند. این شرکت با ایده پردازی ، توسعه و تولید محصولات نوآورانه کمک می کند و دارای مجموعه ای رو به رشد در زمینه مراقبت شخصی ، مراقبت در منزل ، مواد شوینده و فناوری شستشوی ظرف و فناوری های سبز است.

Here2Grow به عنوان یکی از معدود آزمایشگاه های فرمولاسیون در انگلستان که می تواند محصولاتی را به ویژه برای انواع مختلف پوست و مو از جمله آسیایی ، سیاه و قفقازی طراحی کند ، توجه بنیانگذار Purely Natural ، Anastasia Chikezie را جلب کرد ، یک محصول روغنی طبیعی مخصوص موهای آفریقایی ایجاد کنید.

چیكزی گفت: “این مسابقه ای بود كه در بهشت ​​ساخته شده بود.” “با دانش Here2Grow در مورد موهای آفریقایی و به طور کلی مراقبت از موهای سیاه ، من می دانستم که خوش دست هستم. از همان ابتدا ، من از حرفه ای بودن Here2Grow و توجه به جزئیات بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم. بازدید از آزمایشگاه آنها برای دیدن آنچه در پشت صحنه واقعاً سودمند بود ، اطمینان کامل من به توانایی های آنها برای تولید یک محصول عالی را فراهم کرد. “

فرآیند فرمول گام به گام Here2Grow برای روغن شهد کاملاً طبیعی 18 ماه به طول انجامید که طی آن چندین نمونه اولیه تولید و آزمایشات گسترده ای انجام شد تا اطمینان حاصل شود که محصول به طور کامل با خلاصه مقاله مطابقت دارد. با توجه به اینکه تمام ترکیبات فرمولاسیون باید طبیعی و آلی باشند ، نمونه ها به طور مکرر از نظر بو ، ظاهر و ویسکوزیته مورد آزمایش قرار گرفتند. محصول نهایی با موفقیت به عنوان بخشی از محصولات Purely Natural به بازار عرضه شد و با استقبال گسترده مشتریان سالن و خرده فروشی روبرو شد.

چیكزی افزود: “این محصول شگفت انگیز است.” “من عاشق این بافت هستم و محصول فوراً رطوبت می دهد – همچنین به راحتی جذب می شود و هم برای مو و هم برای پوست نرم است. سفارشات آنلاین روغن از قوت به قوت دیگری پیش می رود. ما محصولات بیشتری از جمله شامپو ، نرم کننده و تهویه مطبوع را در نظر گرفته ایم. ”

دکتر هنری برو گفت: “ما به عنوان متخصصان فرمول بندی ، متعهد به ارائه تجربه ای نوآورانه و همهجانبه برای مشتریان هستیم که شامل توسعه گسترده و نمونه های اولیه تخصصی است تا اطمینان حاصل شود که مشتریان ما فقط از نتیجه نهایی راضی نیستند ، بلکه از آن خوشحال می شوند.” مدیر عامل شرکت Here2Grow.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>