HCP Packaging با افتخار دارای گواهینامه بین المللی پایداری و کربن ، ISCC PLUS در چندین مکان تولید است

دارای گواهینامه ISCC PLUS ، HCP را قادر می سازد تا بسته بندی هایی با مقادیر بالای بازیافت گواهی شده را با استفاده از نمونه کارهای بازیافت شیمیایی Eastman Renew ، حاوی حداقل محتوای مواد بازیافتی ، تولید کند.

Eastman’s Cristal Renew یک راه حل قوی ارائه می دهد که زباله های محل دفن زباله ها را منحرف کرده و از محتوای بازیافت شده با گواهینامه ISCC به جای مواد اولیه فسیلی استفاده می کند. محتوای بازیافت شده با اختصاص پلاستیک زباله بازیافتی به Cristal Renew با استفاده از یک فرآیند تعادل جرم تأیید شده توسط ISCC حاصل می شود.

این اجازه می دهد تا HCP پایداری و همان سطح عملکرد و زیبایی را برای مواد بکر قالب تزریق در PET ارائه دهد. PETG و PCTA ، تضمین قطعات شفاف برای مواد آرایشی رنگی و مواد مراقبت از پوست و بسته بندی های سفارشی.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه حل های بسته بندی پایدار HCP ، با نماینده محلی HCP خود تماس بگیرید یا به سایت: www.hcpackaging.com مراجعه کنید.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>