Harrods علی رغم قفل شدن ، با افتتاح فروشگاه دوم H Beauty فشار می آورد

هارودز انتظار دارد دومین فروشگاه اختصاصی زیبایی خود را در بهار افتتاح کند

هارودز در حال برنامه ریزی برای افتتاح فروشگاه جدید H Beauty در خارج از پایتخت انگلیس در بهار امسال است.

قرار بود در پاییز سال 2020 در سایت میلتون کینز House of Fraser از مشتریان استقبال شود ، اما محدودیت های بیشتر به دلیل همه گیری Covid-19 مانع پیشرفت شد.

در حالی که هیچ تاریخی از سوی خرده فروش لوکس برای فاش کردن فروشگاه تعیین نشده است ، شواهد حکایت می گوید پنجره های سایت دارای پوسترهای “به زودی باز می شوند” ، در حالی که یک کار استخدام برای کارمندان آغاز شده است ، طبق شبکه مد.

با این حال ، خرده فروش مستقر در نایتسبریج ، که مایکل وارد آن را هدایت می کند ، توانست در اولین شهریور سال گذشته با افتتاح اولین فروشگاه H Beauty خود در مرکز خرید Intu Lakeside در اسکس ، انگلستان ، پیش برود.

فضای 23000 متر مربع به عنوان مقصدی برای تغییر “زیبایی” بازی توصیف شده و امیدوار است که بتواند مصرف کنندگان خارج از لندن را به خرده فروشی جذب کند.

در زمان افتتاح ، مدیر زیبایی ، جواهرات و ساعتهای زیبا و خانه هارودز ، آنالیز فرد ، مقصد جدید را “افزودن قابل توجه به چشم انداز زیبایی” توصیف کرد.

وی افزود: “من زیبایی را نقطه ورود به تجملات می دانم و بسیار هیجان انگیز است که بتوانم هیجان و جذابیت زیبایی را بگیرم و واقعاً آن را در یک بستر وسیع تر به مشتری برسانم.”

در محل فروش اسکس ، Harrods خدمات فروشگاهی از جمله ایستگاه مراقبت از پوست در ناحیه صورت ، آینه های آرایش مجازی و فضای دموی آرایش و خشک را ارائه می دهد.

در همین حال ، هنگامی که خرده فروشان غیر ضروری مجاز به بازگشایی شوند ، مشتریان امیدوار خواهند بود که از نوار شامپاین H Beauty و خدمات شخصی سازی محصول استفاده کنند.

“H Beauty واقعاً جاه طلبی های جسورانه ای دارد ، اما آنهایی هستند که کاملاً از این مقوله شگفت آور پر جنب و جوش و پویا که زیبایی است بهره مند می شوند و داشتن فرصت جفت شدن با جوامع به همان اندازه پر جنب و جوش و پویا در سراسر انگلستان چیزی کم از حماسه ندارد.” میا کالینز ، رئیس زیبایی هارودز را اضافه کرد.

سال گذشته ، هارودز یکی از خرده فروشان زیادی در انگلیس بود که برای تحمل طوفان همه گیر ، تعداد خود را کاهش داد.

وارد در یادداشتی برای همكاران خود گفت كه تصمیم برای كاهش 10٪ از نیروهای كاری “با قلبی سنگین” گرفته شده است.

از طریق لینک زیر اطلاعات بیشتری کسب کنید.Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>