H و M برای اولین فروشگاه جدید با ظاهری جدید در این مقصد خرید انگلستان افتتاح می کنند

فضای جدید زیبایی و مد با تعمیر اساسی در فروشگاه ، تجربه خرید مدرن را ارائه می دهد

انتظار می رود H&M اولین فروشگاه جدید خود را در تابستان امسال در Basingstoke Festival Place انگلستان نشان دهد.

طبق اعلامیه مطبوعاتی مرکز خرید ، فضای داخلی این فضا با ظاهری جدید ، که روی یک تجربه خرید “مدرن و مرتبط” تمرکز دارد ، تعمیر اساسی شده است.

اخلاق پایداری H&M در مرحله جدید تجدید فروشگاه ، از جمله طرح جمع آوری پوشاک در سراسر جهان قرار گرفته است.

تمام لباس های اهدایی از رفتن به محل دفن پس انداز می شوند و بازیافت می شوند.

نمونه کارهای زیبایی H&M ، که پس از سالها انتظار در سال 2015 با 700 اسکاس به قفسه ها وارد شد ، شامل آرایش ، مراقبت از پوست ، ابزارهای زیبایی ، مراقبت از عطر و مو و همچنین یک سری 4 sku از محصولات زیبایی “آگاهانه” است.

تونی گالی ، مدیر کشور H&M گفت: “ما بسیار هیجان زده هستیم که فروشگاه H&M Basingstoke خود را در Festival Place با اولین و نوع جدید از نوع خود بازگشایی می کنیم.”

“هدف ما همیشه این است که بهترین تجربه خرید ممکن را به مشتریان خود ارائه دهیم و اطمینان داریم که فروشگاه Basingstoke ما دقیقاً این را ارائه می دهد.

“ما نمی توانیم صبر کنیم تا جزئیات بیشتری را در آینده نزدیک با مشتریان خود به اشتراک بگذاریم.”

برند زیبایی و مد سوئدی برای اولین بار در سال 1976 وارد بازار انگلستان شد و امروز بیش از 240 فروشگاه در سراسر کشور و همسایگان ایرلندی خود را به رخ می کشد.

نسخه جدید در پشت زیبایی و راه اندازی مد جدید زیبایی و اشتراکی گروه H&M صورت گرفته است.

Singular Society نام تجاری فقط برای عضویت است که محصولات زیبایی ، مد و لوازم خانگی را ارائه می دهد که با قیمت تمام شده به فروش می رسند.

در بیانیه ای به تجارت لوازم آرایشی، این شرکت گفت: “در این مدل خرده فروشی مبتنی بر اشتراک ، محصولات به عنوان یک سرویس نسبت به اعضا ارائه می شوند ، نه به عنوان منبع درآمد ، مانند خرده فروشی های سنتی.

“این یک مدل تجاری جدید و ابتکاری است و گروه H&M مشتاقانه منتظر بررسی آن به همراه تیم Singular Society است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>