Greentech یک ماده فعال طبیعی فعال و نوآورانه جدید را به بازار عرضه می کند: CIRCALYS

گیاه آیورودا ، گیاه سبز Chiretta ، اثرات آن بر روی پوست و خلق و خوی ناشی از زندگی مدرن خارج از ضرب و شتم را کاهش می دهد

عادت های جدید زندگی ما ریتم طبیعی ما را مختل می کند. این تغییرات در جامعه باعث افزایش خستگی تا 45٪ از جمعیت ، به ویژه زنان می شود.

ریتم های شبانه روزی مانند یک ساعت داخلی هستند. وقتی زندگی بدون ضرب و شتم زندگی را مختل می کند ، تقریباً بر تمام فرایندهای بیولوژیکی منجر به خستگی پوستی و تأثیر بر روحیه تأثیر می گذارد.

Greentech با آگاهی از این عواقب مهم ، CIRCALYS را ایجاد کرد ، یک ماده فعال قوی که در آندروگرافولید تیتراژ می شود ، مولکولی که توسط دانشمندان Greentech برای مقابله با اختلالات شبانه روزی و احیا پوست شناسایی شده است.

با الهام از آیورودا ، CIRCALYS از Green Chiretta (Andrographis paniculata) ، یک گیاه مهم سم زدایی در طب سنتی آیورودا ساخته شد.

CIRCALYS: یک ماده فعال کننده کرونو سم زدایی احساس خوبی می کند که یک ماده فعال فعال کننده از طریق مفاهیم کرونوبیولوژیک و روان زیست شناسی است. چین و COSMOS ، 100٪ منشا طبیعی (ISO 16128) را تأیید کرده اند.

CIRCALYS: ریتم شبانه روزی و تعدیل کننده محور مغز و پوست

CIRCALYS با بازیابی پروفایل بیان ژن ساعت جوان “جوان” در سلولهای پوستی پیر / خسته و با اعمال تعدیل کننده های شبانه روزی مرتبط با مسیرهای اصلی سلولی ، ریتم های پوست را تعدیل می کند.

طول عمر سلول را افزایش می دهد ، آسیب های سلولی را کاهش می دهد و باعث احیای مجدد پوست می شود. CIRCALYS همچنین مسیرهای اصلی سیگنالینگ متصل کننده پوست و مغز را تحریک می کند ، همچنین تحت تأثیر ساعت شبانه روزی است. این مسیرهای سیگنالینگ اکسی توسین ، اندوکانابینوئید و اندورفین را تقویت می کند تا پوست را در برابر اثرات زندگی مدرن محافظت کند.

مدارها: پوست شما را مدرن و ضد زندگی می کند

CIRCALYS به طور موثری اثرات روی پوست و خلق و خوی ناشی از زندگی مدرن و بدون ضربات را کاهش می دهد. در آزمایشات بالینی دوسوکور در 28 روز کارگران شیفت / شیفت ، ثابت شد که CIRCALYS علائم قابل مشاهده خستگی را کاهش می دهد: کیسه های چشم ، سیاهی چشم و چین و چروک زیر چشم. داوطلبان همچنین پوست خود را درخشان تر ، راحت و استراحت یافتند.

به لطف 3 آزمایش روانشناختی که از نظر علمی شناخته شده است ، استفاده از CIRCALYS در یک فرمول لوازم آرایشی نیز اثبات خستگی بر خلق و خو را اثبات می کند. افزایش احساس خوب بودن ، کاهش استرس درک شده و تأثیر منفی (اثر «مانند یوگا»).

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>