Greentech مواد مغذی فعال طبیعی را بر اساس یک رویکرد روانشناختی تولید می کند

با مشارکت Greentech

از چند سال به امروز و بیش از هر زمان دیگر ، بهداشت روانی و مراقبت از خود به عنوان روندهای رو به رشد جوامع و به ویژه لوازم آرایشی شناخته شده است. مردم می خواهند ببینند که صنعت زیبایی بیشتر از اینکه نگاه بهتری داشته باشند ، در ایجاد احساس بهتر متمرکز است و می گویند استفاده از محصولات زیبایی به احساس بهتر ، بهبود عزت نفس یا کاهش استرس کمک می کند.

تعداد فزاینده ای از مطالعات علمی ارتباط دوسویه ای بین جنبه های پوستی / مویی یا اختلالات و وضعیت روانی افراد ایجاد کرده است. پوست و مو قابل توجه ترین قسمت های بدن ما هستند و از این رو برای تصویر سازی از خود و سلامت روان مهم هستند (چن و لیگا ، 2014 ؛ جفرانی ، 2007).

پوست نشان داده است که خود عضوی پیچیده است که در چندین عملکرد عصبی-ایمونو غدد درون ریز نقش دارد ، پوست و مغز را به هم متصل می کند و در بسیاری از عملکردهای پوست و مو نقش دارد (Huang and Rompolas، 2020؛ Nejati et al.، 2013).

احساس زیبایی روند خوب

روانشناسی: تخصص تحقیق و توسعه Greentech

برای سالهای زیادی ، روانشناسی یک تخصص اصلی تحقیق و توسعه Greentech است و دانشمندان ما در تولید مواد فعال آرایشی مبتنی بر یک رویکرد روانشناختی پیشگام هستند. امروز ، چهار ماده فعال Greentech بر اساس این رویکرد سیستمی ، با پرداختن به موضوعات مختلف پوست و مو ، که توسط مقاله های منتشر شده در مجلات علمی بین المللی پشتیبانی می شوند ، ساخته شده اند:

Circalys: Chrono-Detox – احساس خوبی دارید
برای خنثی کردن تأثیرات روی پوست و روحیه خستگی و سبک زندگی مدرن.

Hebelys: تقویت کننده پوست و حالت – حافظ عصر طلایی
برای رفع نیازهای عاطفی و پوستی زن نسل نقره با پیری مثبت.

Expozen: رفع ناراحتی شدید – تعدیل میکروبیوتا
برای تسکین علائم قابل مشاهده و قابل درک حساسیت پوست.

Arcolys: تقویت کننده ضد موی سفید و عزت نفس
برای بازگرداندن رنگ طبیعی مو و تقویت عزت نفس.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>