Green People در غم از دست دادن دختر بنیانگذار خود که الهام بخش برند بود ، سوگ می زند

الکساندرا کی وهتز پیترسون ، دختر شارلوت وهتز ، آخر هفته گذشته در فقط 28 سالگی درگذشت.

نام تجاری زیبایی طبیعی Green People در غم از دست دادن دختر بنیانگذار خود ، الکساندرا کی وهتز پیترسون است که هفته گذشته پس از یک جنگ طولانی با سندرم های Ehlers-Danlos (EDS) درگذشت.

پیترسون که معمولاً در میان خانواده وی با نام ساندرا شناخته می شود – الهام اصلی این برند که توسط شارلوت وهتز تاسیس شد – فقط 28 سال داشت.

EDS گروهی از شرایط نادر ارثی است که بر بافت پیوندی تأثیر می گذارد ، که از پوست ، تاندون ها ، رباط ها ، رگ های خونی ، اندام های داخلی و استخوان ها پشتیبانی می کند.

همچنین گفته می شود که پیترسون نقش مهمی در تولید محصول با نام تجاری مراقبت از پوست ، شامل محصولات بدن ، مو ، آفتاب و سلامتی داشته است.

این مارک تجاری نوشت: “تسلیت صمیمانه ما به خانواده ، دوستان و همه کسانی که از حضور این زن جوان برجسته در طول زندگی کوتاه خود با برکت برخوردار شده اند ، تسلیت می گوییم.”

“مأموریت الکساندرا کمک به دیگران بود ، و با حرکت به جلو ، مردم سبز خواسته های او را برآورده می کنند و از Ehlers-Danlos Support UK حمایت می کنند.”

در طول تاریخ خود ، Green People برای استفاده از مواد مرغوب در داخل پوست خود کمپین کرده و از سیستم عامل خود برای پشتیبانی از مشتریان با مشاوره بهداشت و زیبایی استفاده کرده است.

پشتیبانی از محصولات فاقد لانولین برای پوست های حساس گرفته تا فواید روغن آفتابگردان بر روی پوست متفاوت است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>