GREAF در PCHi 2021 جایزه Fountain جدید را از آن خود کرد

Hairdian AP (ضد ریزش مو) و Urbluray MS (اشعه ضد آبی) برنده جوایز جدید Fountain Awards شدند

PCHi 2021 رسماً در تاریخ 26 مارس در شنژن چین بسته شد. این متخصصان و بازدیدکنندگان ارشد صنعت از سراسر جهان را به خود جلب کرد.

در این نمایشگاه ، محصول جدید GREAF Hairdian AP (ضد ریزش مو) و Urbluray MS (اشعه ضد آبی) ما جوایز جدید Fountain Awards را به دست آوردند.

Hairdian AP یک ماده فعال طبیعی برای ضد ریزش است که با استاد ژاپنی از دانشگاه صنعتی توکیو تولید شده است. این ماده به گسترش آناژن فولیکول مو کمک می کند و می تواند از طریق تقویت اتوفاژی سلولهای پاپیلای پوستی (DPC) به طور موثری ریزش مو را کاهش دهد.

Hairdian AP همچنین می تواند بیان COL17 و فاکتورهای رشد ، از جمله FGF-7 و VEGF را تنظیم کند. از نظر بالینی ثابت می کند که ریزش مو در مدت 4 هفته 43/19 – 10/27 درصد کاهش یافته است.

Urbluray MS یک ماده کاملا ترمیم کننده است که از Medicago sativa استخراج می شود. این ماده نه تنها می تواند در برابر نور آبی دفاع کند ، بلکه آسیب پوستی ناشی از نور آبی و UV را نیز ترمیم می کند.

این نه تنها می تواند با جذب خاص نور آبی با طول موج 400-500 نانومتر از پوست در برابر نور خورشید ، صفحه رایانه و نور LED محافظت کند ، بلکه آسیب های پوستی را تا 86٪ ترمیم می کند و رادیکال های آزاد را از بین می برد و تولید ROS را مهار می کند.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>