Grammys 2021: Megan Thee Stallion دهه 1990 مو و آرایش می کند

از همه نگاه های شگفت انگیزی که ما در جوایز گرمی 14 مارس دیده ایم ، مگان تو نرکاملاً یکی از محبوب ترین هاست. لباس مجلسی به رنگ نارنجی به اندازه کافی به خودی خود چشم نواز است – اما آن را با موها و آرایش خود ست کنید و چشم نوازی خواهید کرد. و این منظره یکی از ملکه های سال 1990 است.

آرایش مگان ، همانطور که اغلب انجام می شود ، دارای چهره ای بی عیب و نقص ، چشم دودی خنثی و مژه های پر زرق و برق است. لب های او ادای احترام به دهه متولد شده با خط لب عمیق است که از درون با یک رژ لب صورتی نرم مخلوط می شود ، همه با یک براقیت براق پوشانده شده است. و سپس آن مو وجود دارد: یک لباس عروس کلاسیک با دو شاخه بلند و پیچ خورده که تا انتها به استخوان یقه او می ریزد.

سبک بازی برگشت کار آرایشگر کلون دریک است که مرتباً در کنار مگان کار می کند. طبق یک اعلامیه مطبوعاتی ، وی با استفاده از ابزارهای Dyson و محصولات Creme of Nature موهای رپر را به سمت بالا و به شکل دلخواه درآورد. در اینجا نگاهی نزدیکتر به کل ظاهر زیبایی است.

گتی ایماژ
با احترام از Kellon Deryck

ظاهر ملکه لباس عروس مگان نمی تواند انتخاب بهتری برای شب باشد ، زیرا مگان نیز ممکن است ملکه گرمی باشد. او اولین جایزه مراسم تلویزیونی را برای بهترین هنرمند جدید ، یک جایزه بسیار آرزو ، به خانه برد. حالا ، کسی این زن را تاج و ارس ASAP می کند.


اخبار مشهور بیشتر:


اکنون ، به برنامه زیبایی روزانه یک متخصص پوست مراجعه کنید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>