Grammys 2021: Cardi B از کلاه گیس برش پاستلی-صورتی Pixie از Tokyo Stylez استفاده می کند – مصاحبه

کاردی بی، یکی از مجریان در جوایز گرمی 2021، فقط نگاهش به شب را فاش کرد. طبق معمول ، او کاملاً خارق العاده به نظر می رسد – و او در حال تغییر ظاهر خود است به گونه ای که ما به ندرت می توانیم در رویدادهای پرآوازه افراد مشهور مانند این رویداد ببینیم. کاردی برای مطابقت با کمد لباس متالیک و آینده نگرانه خود ، یک پیکسی صورتی-پاستلی با یک قسمت کناری عمیق پوشید. تیم گلم دست راست Cardi مسئول این ظاهر است ، دقیقاً مانند بسیاری دیگر از چهره های شاخص رپ. توكو استایلز ، آرایشگر مو ، از محصولات Joico برای دستیابی به سبك نبات پنبه ای كاردی استفاده كرد و هنرمند آرایشگر Erika La’Pearl با تولیدات آزمایشگاه های Pat McGrath به این كلاسیك Cardi رسید.

همانطور که استایلز می گوید جذابیت به طور انحصاری ، او بلافاصله پس از دیدن لباس آماده کاردی برای شب بلافاصله در مورد این سبک فوق العاده کوتاه تصمیم گرفت. “من همیشه با کولین کار می کنم [Carter, Cardi’s stylist,] “برای دیدن زود هنگام کمد لباس و احساس بهتر آن است که بهتر است با موهای کوتاه بروید تا کمد لباس برای اجرا برجسته باشد ،” Stylez می گوید. “ما این مدل مو را شب قبل با رنگ مشکی انجام دادیم و کاردی آن را دوست داشت ، بنابراین ما نیز همان کار را انجام دادیم چیزی در گلدگلد [for Grammy night]”

با احترام از Joico

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>