‘Gossip Girl’ آرایشگر سر در مورد ایجاد به دنبال راه اندازی مجدد و Odes به نسخه اصلی | مصاحبه

با این حال ، پارامترهای ایمنی COVID آچار را در Tagliamonti معمول ساخته شده بیش از پنج سال بر روی مجموعه از اصلی دختر شایعه. این بار ، تریلرهای آرایش مو و مو باید جدا شوند. او قبلاً با جانسون همکاری می کرد زیرا آنها به معنای واقعی کلمه در کنار یکدیگر کار می کردند تا یک زیبایی زیبایی منسجم ایجاد کنند. با فاصله ، او مجبور شد از آنچه هر بازیگر در تریلر خود ظاهر می شود کار کند یا نگاهی به جانسون بیاندازد تا مکمل آن باشد.

در بیشتر موارد ، تالیامونتی احساس می کرد که احساس خود را از دست می دهد ، علی رغم اینکه اغلب نگاه کاملی دارد – به رنگها و محصولات خاصی که می خواست امتحان کند -. “شخص [will] روی صندلی من بنشینید و من به معنای واقعی کلمه آن را میکس می کنم. “من فقط شروع به حفاری در کشو می کنم. من بسیار یک فرد لحظه ای هستم. ”

به چه چیزی نگاه کنیم؟

اگرچه تالیامونتی نمی تواند به ما اسپویلر بدهد ، اما او به بهترین ، جسورانه ترین ظاهر به نظر می رسد که هنگام حضور بازیگران در رویدادها ظاهر می شود – همانطور که معمولاً دختر شایعه روش. شما می توانید در پوسترهای تبلیغاتی این نمایش یکی از چهره های مورد علاقه تالیامونتی را مشاهده کنید: جولین با آرایش چشم زرق و برق دار نقره ای که براق بودن لباس او را تقلید می کند ، همانطور که در زیر به وضوح دیده می شود.

Karolina Wojtasik / HBO Max

تالیامونتی همچنین احساسی دارد که حسادت می کنید رژ لب مرجانی که جولیان می پوشد برای یک قسمت بعدی که حتی همه افراد حاضر در صحنه نیز به آن علاقه داشتند ، یعنی رژ لب MAC Frost در CB96. تالیامونتی به یاد می آورد: “من مرتباً متن هایی می گرفتم که می گفتند:” این چه چیزی روی لب های اردن است؟ ” “افرادی که حتی آرایش نمی کنند ، می آمدند و می پرسیدند [me about it] یا درمورد آن اظهارنظر کنید. “خوب ، کنجکاوی ما را کاملاً اوج بگیرید و چشمهایتان را برای کل نگاه مورد جستجو پوست کند.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.


درباره زیبایی برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود بیشتر بخوانید:


اکنون ، Awkwafina را ببینید که 9 کار را که قبلاً هرگز انجام نداده است امتحان می کند:

Devon Abelman را دنبال کنید توییتر و اینستاگرام.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>