Golden Globes 2021: Awkwafina یک قسمت عمیق را با الهام از دهه 70 پوشید – دیدن عکس ها

در سال 2020 ، اووکافینا در گلدن گلوب به عنوان اولین زن آسیایی-آمریکایی برنده بهترین بازیگر زن تاریخ شد. امسال این بازیگر دوباره به مراسم اهدای جوایز بازگشته است ، این بار برای ارائه گلوب بهترین بازیگر مرد (فیلم متحرک) در یک موزیکال یا کمدی.

بومی شهر نیویورک مطمئناً هفته پر حادثه ای را پشت سر گذاشت. علاوه بر حضور در Globes ، در روز سه شنبه ، 23 فوریه ، او به عنوان یکی از آشکار شد Vanity Fairمورد انتظار هالیوود شماره ستاره ها را پوشش می دهد. پوشش جذاب و رنگارنگ و جسورانه بیرون کشیدن او را نشان می دهد که با یک لباس بلند بنفش پوشیده و یک تاج گل از نوع O در دست دارد.

نیازی به گفتن نیست ، این سال گذشته یکی از بسیاری از ما است که دوست داریم فراموش کنیم ، و این Globes را به فرصتی مناسب برای افراد مشهور تبدیل کرده است تا از لباس های خود استفاده کنند تا به دورانی برگردد که دسته ای از مردم بدون نگرانی در یک اتاق می توانند در یک اتاق نفس بکشند. ویروسی که از طریق هوا در گردش است. از نظر اوكوافینا ، آن زمان دهه 70 بود.

این بازیگر که یکی از معدود افراد مشهوری بود که IRL را برای این ماجرا به ارمغان آورد ، با لباس گوچی آستین بلند تا کف لباس ظاهر شد. لباس مجلسی و دوخته شده کاملاً واضح دارای یک الگوی موج دار افقی در مجموعه ای از رنگ های خنثی است که با کمی زرد روشن نقطه گذاری می شود. مارکوس فرانسیس ، آرایشگر ، که امروز عصر در تیم پر زرق و برق بازیگر حضور داشت ، موها با حالت یکپارچهسازی با لباس این موها همراه شد. “[I] می خواست موهای Awkwafina تجسم سیری باشد و اندامی که زنان در آن دوران آرایش می کردند ، ”

گتی ایماژ

برای این سبک ، او موهای خود را به کناری تقسیم کرد – متاسفم متاسفم ژنرال Z. با استفاده از ترکیبی از اسپری بافتنی Better Natured’s Beachy Texture و ابزار داغ Instyler Max Prime ، موهای زرق و برق دار و پر از موجی را که از وسط می بینید ایجاد کرد انتهای موهایش. این روزها مدل های دهه 70 میلادی در شبکه های اجتماعی مد شده است و ما این تفسیر را از فرانسیس دوست داریم.

در تاریخ 5 ژانویه ، این بازیگر یک عکس اینستاگرام منتشر کرد و خاطرات Globes سال گذشته را به یاد می آورد ، اتفاقی که فقط چند ماه قبل از حصر آمریکا رخ داده است. وی نوشت: “سخت است باور كردن این یك سال پیش امروز بود” ، این پست اینستاگرامی را كه از برگزاری جایزه ای كه سال گذشته گرفت ، به اشتراک گذاشت ، عنوان كرد. “چیزهای زیادی تغییر کرده است: من تغییر کرده ام ، جهان تغییر کرده و زندگی تغییر کرده است. اما برای سال 2021: این خاطرات را به دست آوردم و امیدوارم که اوقات بهتری در پیش رو داشته باشم.”


محتوای بیشتر Globes:


اکنون ، تماشا کنید که لانا کاندور 9 کار را انجام داده است که قبلاً هرگز انجام نداده است:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>