Glow Recipe’s New Avocado Ceramide Recovery Serum قرمز شدن را از دو طریق تسکین می دهد | مرور

در بیشتر زندگی من ، ته رنگ پوست من کاملاً خنثی بوده است. من هرگز نمی توانستم پوست خود را گرم و خنک و با اعتقاد خاصی توصیف کنم و هرگز در گروه های بنیادی طلایی ، زیتونی یا صورتی قرار نگرفتم. اگر عدد سایه با N خاتمه یابد ، آن شماره برای من بود. اما در چند سال گذشته ، به نظر می رسید که پوست من تصمیم گرفته است که اکنون صورتی است.

با بازرسی بیشتر ، متوجه شدم که این رنگ دائماً صورتی نیست – بیشتر از حدود یک ساعت یا تقریباً پس از استفاده از تقریباً هر محصول مراقبت از پوست. و به خودی خود ، به اندازه قرمز ، صورتی نبود. به نظر می رسد که رنگ زیرین من تغییر نکرده است ، بلکه پوست من واکنش پذیرتر شده و به راحتی قرمز می شود. حتی اگر احساس تحریک نمی کردم ، به ظاهر گویای آن خدمت می کردم.

شاید من در مورد روبیکوندی اخیر خود انکار داشته باشم ، اما تقریباً به طور کامل از گروه مراقبت از پوست برای کاهش قرمزی اجتناب کرده ام. من در طول سال گذشته واقعاً جایی نرفتم و در موارد نادری که آرایش کردم ، به Erborian’s CC Red Correct به عنوان یک آغازگر ضد آفتاب با سنبله اطمینان کردم تا ظاهر برافروخته را پنهان کنم. تا شنیدم دستور العمل براق در حال راه اندازی جدید بود سرم ریکاوری آووکادو سرامید که احساس کردم شاید جای پرداختن به این مسئله در محلولهای آرایشی سطحی ، ارزش پرداختن به این مسئله در سطح مراقبت از پوست باشد.

من فکر می کنم آنچه واقعاً مورد توجه من قرار گرفت رویکرد دو لایه برای مقابله با قرمزی بود. بله ، برخی از امیدوار کننده ترین ترکیبات رفع کننده تحریک است اما حاوی سرامیدهایی است که از زاویه دیگری به پیشگیری از قرمزی نزدیک می شوند.

Dhaval Bhanusali متخصص پوست دارای مجوز از هیئت مدیره می گوید: “سرامیدها بیشتر برای حفظ یکپارچگی سد پوستی هستند.” “فکر کنید که این چسب چسب چیزهایی است که بهم چسبیده است.” به عبارت دیگر ، سرم بازیابی آووکادو سرامید به تقویت مانع پوست با سرامیدها کمک می کند تا در برابر تحریک کننده های معمول خود مقاومت کنند – چیزی که کریستین چانگ یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Glow Recipe بسیار مشتاق آن است.

او می گوید: “ترکیب Ceramide-5 ما پنج سرامید فراوان و یکسان پوست را کنترل می کند که به تقلید از سد پوست برای حفظ رطوبت و پشتیبانی از عملکرد سد کمک می کند.” جذابیت. “گنجاندن این ترکیب در فرمول بلافاصله به تسکین ناراحتی پوست کمک می کند و از کمبود آب در پوست جلوگیری می کند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>