Glossier’s Friends of Glossier Sale 2021 پیشنهادات 20 درصدی را در سایت در آرایش ، مراقبت از پوست و مراقبت از بدن ارائه می دهد

دسته بندی is صورت تابستانی 3 دقیقه ای. این سه نفر یک روال ساده و متشکل از Cloud Paint ، Lash Slick و Balm Dot Com برای روزهایی است که می خواهید کمی “کنار هم” به نظر برسید اما نمی توانید بیش از پنج دقیقه را جلوی آینه بگذرانید.

موارد دلخواه تیم ویژگی های ترکیبی از محصولات مراقبت از پوست و آرایش است که توسط تیم Glossier – که حدس می زدید – سرپرستی شده است. Futuredew ، Milky Jelly Cleanser ، Ultralip ، Boy Brow و Body Hero Daily Oil ملزومات جدید روزمره خود را بشویید تا پوست شما را شاد و درخشان نگه دارد ، و آرایش خود را نیز کاملا مشخص نشان دهد.

مجموعه های ضروری

Glossier The 3-Step Skincare Routine روی زمینه سفید

Glossier The 3-Step Skincare Routine

Glossier The Core Lip Collection در پس زمینه سفید

Glossier The Core Lip Collection

روال مراقبت از پوست لازم نیست پیچیده باشد. مورد در مورد: روال مراقبت از پوست 3 مرحله ای آن را به سه مرحله ساده تقسیم می کند. پاک کننده ژله ای شیری در حالی که pH پوست شما را متعادل می کند ، تمام آثار آلودگی و آلودگی ضد آب را می شست و مرطوب کننده Priming با هیدراتاسیون سبک و بدون مزخرف که از اسید هیالورونیک ، قارچ و عسل تسکین دهنده قرمزی تأمین می شود ، پیگیری می کند. Balm Dot Com با ترمیم لب های خشک و شکاف خورده همه چیز را تمام می کند.

یکی دیگر از مجموعه های تمام سال که ما دوست داریم مجموعه لب هسته، که برای افرادی که دچار خارش شده اند بسیار مناسب است که یک بار دیگر لب های رنگارنگ خود را به نمایش بگذارند. مجموعه ایده آل خود را از شش سایه رژ لب کاملاً قابل ساخت و تولید Generation G ، هشت سایه مرطوب کننده Balm Dotcom و چهار سایه رژ لب رژ لب تهیه کنید.

Glossier Super Pack در پس زمینه خاکستری
Glossier Boy Brow + Brow Flick Duo روی پس زمینه سفید

Glossier Boy Brow + Brow Flick Duo

متوجه شدیم: نگرانی های پوستی شما گاهی اوقات روز به روز تغییر می کند. به همین دلیل است که Glossier هر سه سرم خود را ترکیب کرده است – Super Pure شفاف ، Super Glow روشن کننده و Super Bounce چاق – برای ما به ارمغان می آورد سوپر پک. به این ترتیب ، می توانید به راحتی و در همان لحظه اقدامات درمانی خود را شخصی سازی کنید.

Brow Boy + Brow Flick Duo آرزوهای خود را به شما می بخشد ، چه بخواهید دنبال یک ظاهر معمولی ، پف دار و یا یک مجموعه دقیق پر از لباس باشید. در هر صورت ، ابروهای شما طبیعی به نظر می رسند و در طول روز تکان نخواهند خورد.

مراقبت از بدن

کرم اصلاح کننده روزانه Glossier Body Hero

Glossier Body Hero Dry-Touch Oil Mist روی پس زمینه سفید

Glossier Body Hero Dark-Touch Oil Mist

هیچ چیز مانند پایان دادن به یک روز طولانی با پیچاندن هر اینچ از بدن خود را در یک روبند شبنم ، مخملی ، با احترام از کرم اصلاح کننده روزانه Body Hero. این گل مملو از گل كاكتوس ، گلابی خاردار و عصاره یوكا برای رطوبت شدید و در عین حال غیر چسبنده است ، در حالی كه ذرات منعكس كننده نور درخشش غبطه برانگیزی به پوست شما می بخشد. برای کسانی که روغن های بدن را ترجیح می دهند ، Body Hero Oil-Touch Oil Mist با دانه های آفتابگردان ، انگور و روغن جو دوسر برای تسکین اندام و مهر و موم شدن در رطوبت فرموله می شود.

کرم دست Glossier روی زمینه سفید
براق کننده شما در یک زمینه سفید

شستشوی سخت کوشانه قطعاً به جایی نمی رسد ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که دستان شما به خوبی مرطوب شده و با بسته بندی دقیق و براق Glossier خشکی یا ترک خوردگی را تجربه نکنید. کرم دست. این ترکیب سبک با ترکیبات نرم کننده پوست مانند روغن دانه گل مینا و عصاره نارگیل ، به سرعت جذب شده و پس مانده های چربی را پشت سر نمی گذارد.

اگر به دنبال عطر جدید امضا هستید ، براق کننده شما باید امتحان کنید نت های مشک ، برج و آمبروکس حال و هوایی رویایی را به وجود می آورند که کاملاً با شبهای گرم تابستانی که با افراد مورد علاقه شما سپری می شود جفت می شود – در حالی که فلفل صورتی گازدار و ریشه عنبیه خاکی به شما انرژی بخش می بخشد.

مگر اینکه می خواهید تا ماه نوامبر صبر کنید تا فروش Glossier خود را برطرف کنید ، به این قسمت مراجعه کنید glossier.com همین حالا و از 14 ژوئن 20 درصد امتیاز همه چیز را کسب کنید خیلی بیشتر گزینه های موجود در سایت ، در صورتی که در اینجا چیزی توجه شما را جلب نکرد. خرید خوش بگذرد.


به دنبال معاملات بیشتر هستید؟ در ادامه بخوانید:


خواندن تمام شد؟ اکنون ، روال عادی 10 دقیقه ای جذاب Bebe Rexha را تماشا کنید:

Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>