Glossier 80 میلیون دلار بودجه جدید تأمین می كند و ارزش بومی دیجیتال را 1.8 میلیارد دلار ارزیابی می كند

برند زیبایی با مارک صورتی هزار ساله اکنون 266 میلیون دلار سرمایه جمع کرده است

اندکی پس از اعلام بازگشایی فروشگاه های فروش آجر و ملات ، گلوسیه 80 میلیون دلار از اعتبارات سری E را تضمین کرده است.

با نام تجاری Lone Pine Capital ، مارک D2C با رنگ صورتی گفت که کانال های آنلاین و آفلاین خود را مقیاس بندی می کند تا “مقصد شماره جهان برای کشف زیبایی” شود.

این آخرین دور از بودجه ، کل سرمایه گذاری Glossier را به 266 میلیون دلار می رساند ، طبق گزارشات ، ارزش شرکت 1.8 میلیارد دلار است.

گلوسیه در سال 2014 توسط امیلی ویس تاسیس شد و بیشتر به دلیل شعار “اولین بار در پوست” شناخته می شود و دارای پنج میلیون مصرف کننده در سطح جهان است.

گلوسیر در ماه اوت تعطیلی دائمی فروشگاه ها را در نتیجه بیماری همه گیر Covid-19 اعلام کرد.

با این حال ، ماه گذشته ، مارک آمریکایی افتتاح سه فروشگاه جدید در سیاتل ، لس آنجلس ، ایالات متحده و لندن ، انگلستان را تأیید کرد ، که در سال های آینده تعداد بیشتری فروشگاه در جهان افتتاح می شود.

ویس گفت: “هنگامی كه گلوسیر به عنوان یك شركت زیبایی بومی دیجیتال راه اندازی شد ، ما در صنعت خود ناهنجاری بودیم ، كه ابداع آن فراتر از آجر و ملات به کندی انجام شده است.

“اکنون ، نزدیک به هفت سال از سفر Glossier می گذرد ، استراتژی ما و انتظارات مصرف کنندگان زیبایی در همه جا مطابقت دارد: کشف زیبایی به طور فزاینده ای در اینترنت آغاز می شود زیرا افراد به دنبال الهام از دوستان و غریبه ها هستند ، و مشتریان می خواهند روان بین الکترونیکی همهجانبه و شخصی حرکت کنند تجارب تجاری و خرده فروشی. این آینده ای است که ما همیشه در آن چشم دوخته ایم. “

حامیان مالی اخیر Glossier ، از جمله Lone Pine Capital ، سرمایه گذاران فعلی Forerunner Ventures ، Index Ventures ، IVP ، Sequoia Capital و Thrive Capital بودند.

کلی گرانات ، مدیر نمونه کارها در Lone Pine Capital ، افزود: “جامعه ای که پیرامون رویکرد Glossier به زیبایی شکل گرفته است ، جامعه ای که از آزادی و انتخاب فردی حمایت می کند ، رابطه مستقیم Glossier با مشتریان خود را هرچه بیشتر قدرتمندتر کرده است.

“این در حال حاضر یک شرکت زیبایی و شاخص دوران تعریف شده است ، و ما از بازی در ارائه تجربیات و محصولات Glossier برای مردم در همه جا هیجان زده هستیم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>