Givaudan Active Beauty با مشکلات چربی روبرو می شود و با مانگیکسیل از اسید رتینوئیک بهتر عمل می کند

یک ماده آرایشی پایدار ساخته شده برای همه رنگهای پوست ، با مسئولیت پذیری در بورکینافاسو

Givaudan Active Beauty مفتخر است که Mangixyl ، یک ماده آرایشی بهداشتی دوستدار میکروبیوم با اثر اثبات شده برای هدف قرار دادن پوست چرب از طریق تنظیم سبوم ، را به بازار عرضه می کند.

این نوآوری پایدار که از برگهای انبه با مسئولیت پذیری تهیه شده و با در نظر گرفتن زیبایی فراگیر طراحی شده است ، هدف شرکت ما از “ایجاد زندگی های شادتر و سالم با عشق به طبیعت” را در بر می گیرد.

برگ های انبه با همکاری انجمن Bendia واقع در روستای کورو ، بورکینافاسو ، در قلب آفریقای غربی ، تهیه می شوند. این طرح به رهبری داوطلبان ، زنان را قادر می سازد تا با تطبیق آنها با فرصت های شغلی مناسب در فرآیند برداشت برگ ، در جستجوی شغل باشند.

پس از برداشت ، برگهای انبه برای تولید منگیکسیل تحت فرایند شکنش سبز قرار می گیرند. این ماده فعال کاملاً طبیعی و سازگار با میکروبیوم ، تولید سبوم را تنظیم می کند (بعد از گذشت یک ماه به میزان 15.9٪ بسته به رنگ چهره) تا از ناراحتی ناشی از پوست چرب برطرف شود – نگرانی گسترده ای برای مصرف کنندگان در سراسر جهان.

آزمایشات دوسوکور ما در مقابل مطالعات دارونما ، شامل سه قومیت مختلف پوست (آفریقایی ، آسیایی و قفقازی) نیز 49.5 improvement بهبود کیفیت سبوم را نشان داده است. با انعکاس تعهد ما به زیبایی فراگیر ، Mangixyl یک ماده جهانی و بدون جنسیت است که برای همه گروه های سنی و رنگ پوست مناسب است.

Maxence Billas ، رئیس بخش خرید عطرهای زیبا و زیبایی ، گفت: “Mangixyl یک نمونه عالی از نحوه همکاری نزدیک ما با جوامع برای تهیه مواد به روش مسئولانه ، با حداکثر احترام به مردم و محیط زیست است. این رویکرد نه تنها به ما کمک می کند تا از این جوامع حمایت کنیم. این امر همچنین زنجیره تأمین ما را ایمن تر می کند و به مشتریان ما امکان دسترسی به محصولات با کیفیت بالا و با مسئولیت پذیری بالا را می دهد در زمانی که پایداری و قابلیت ردیابی برای مشتریان مهم است.

لوران بوردو ، رئیس زیبایی فعال ، گفت: “ایجاد Mangixyl نشان می دهد که چگونه ما سطح بالایی از نوآوری علمی را با بینش های مداوم مصرف کننده برای تولید محصولاتی ترکیب می کنیم که نه تنها برای مردم مفید است ، بلکه برای کره زمین نیز مفید است. با ادامه تولید محصولات جدید پایدار برای مشتریان و مصرف کنندگان آنها ، هدف ما همچنان ستاره راهنمای ماست. “

Mangixyl به مجموعه فعالان گیاهان طبیعی ما می پیوندد و در مفهومی بازاریابی به نام S3D Womango از ویژگی های آن استفاده می کند. این کرم روز سبک و ملایم برای همه مصرف کنندگان همچنین حاوی Bamboosilk A ، Curbilene و CristalHyal است.

S3D Womango به لطف سه سطح عملکرد خود ، بلافاصله درخشندگی را کاهش می دهد ، سطح رطوبت پوست و تولید سبوم را در طول روز متعادل می کند و سبوم اضافی را با گذشت زمان و بدون خشک شدن بیش از حد کاهش می دهد.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>