Givaudan Active Beauty از Zanthalene ، فعال مقیاس پذیر که می تواند از خواص بوتاکس برای مقابله با چین و چروک و ناراحتی پوست تقلید کند ، رونمایی کرد.

Givaudan Active Beauty Zanthalene را ارائه می دهد ، یک ماده فعال طبیعی مقیاس پذیر است که توسط کسر سبز ساخته شده و دارای اثرات مشابه بوتاکس و مزایای تعدیل حساسیت پوست است.

Zanthalene که از Zanthoxylum bungeanum ایجاد شده و معمولاً به نام فلفل سیچوان شناخته می شود ، یک ماده آرایشی و بهداشتی است که از ادویه جات گرفته شده و می تواند بر روی ارتباطات عصبی عضلانی در ساختار پوست تأثیر بگذارد و به دلیل غلظت آن در فرمول ها ، اثرات خوبی در پیری ایجاد کند.

همه مصرف کنندگان در نهایت اثرات پیری روی پوست مانند چین و چروک و حساسیت را تجربه می کنند. با این حال ، تعداد زیادی انگیزه ای برای معکوس کردن این اثرات از طریق درمانهای تهاجمی نخواهند داشت.

طبق مطالعه CMI ما ، 86٪ از مصرف کنندگان در حال حاضر به محصولات زیبایی حاوی مواد طبیعی علاقه مند هستند که باعث تسکین ناراحتی پوست می شود در حالی که برای اثر بوتاکس مانند صاف می شود.

Giada Maramaldi ، مدیر گروه مراقبت شخصی ، Givaudan گفت: “هر حالت صورت تعداد زیادی عضله را فعال می کند. با گذشت زمان و کاهش تولید کلاژن ، این عبارات حتی بیشتر مشخص شده و روی پوست جاسازی می شوند و منجر به ایجاد چین و چروک می شوند.

“برای مبارزه با این اثرات ، Zanthalene یک استراتژی نورو-آرایشی ارائه می دهد ، و امکان آرامش عضلات صورت را به روشی ایمن ، برگشت پذیر و طبیعی فراهم می کند ، و احساس راحتی را در هنگام از بین بردن ناراحتی های پوستی ایجاد می کند.”

گیاه Zanthalene که از فلفل سیچوان ساخته شده است ، گیاهی است که به عنوان ادویه در غذاهای آسیایی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و از پوست میوه های خود با استفاده از CO فوق بحرانی استخراج می شود2. کارآیی آن در طی چندین مطالعه بالینی ثابت شده است:

  • در دوز پایین (5/0٪) ، زانتالین قادر است با ایجاد اثر تسکین دهنده به پوست در عرض چند دقیقه ، از ناراحتی پوستی مانند خارش و حساسیت بکاهد
  • در دوز بالاتر (1٪) ، Zanthalene كاهش قابل مشاهده و فوری پارامتر زبری پوست را فقط در 30 دقیقه و اثر طولانی مدت آن را طی 30 روز نشان می دهد. این نشان می دهد که ارگانیسم ما حتی در استفاده منظم از محصول به واکنش ادامه می دهد و یک حلقه بهبودی ایجاد می کند.

بنابراین ، Zanthalene یک ماده عالی برای فرمولاسیون در محصولات زیبایی است که پوست خسته را هدف قرار می دهد ، با هدف ایجاد ظاهری تازه و جلوه ای بلافاصله قابل مشاهده.

از آنجا که بیش از 80٪ 1 از مصرف کنندگان آماده خرید مفهومی هستند که با مواد موثره بوتاکس شکل گرفته باشد ، کارشناسان ما یک ایده بازاریابی الهام بخش را طراحی کرده اند ، Sensilift که دارای Zanthalene است. این کرم کاملاً طبیعی با پودر خوب Vetivyne ، Centoxox و روغن دانه گل سرخ برای بازسازی و آلوچه سازی پوست ، همچنین با انرژی Jambu غنی شده و به پوست انرژی می بخشد و باعث تقویت ، آبرسانی ، تسکین دهنده و تسکین دهنده پوست می شود.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>