GHD اولین ابزار بی سیم داغ ، آهن مسطح unplugged ، را برای یک سبک طراحی قابل حمل راه اندازی می کند | جزئیات ، اکنون خرید کنید

من بعنوان کسی که تقریباً هر روز برای کار موهای خود را به دم اسبی می اندازد ، به چیزهای متقاعدکننده ای نیاز دارم تا بتوانم یک ابزار داغ را به برنامه کم نگهداری خود اضافه کنم. یکی از بزرگترین مزاحمت های حیوانات خانگی من میزان شلوغی تمام سشوارها ، فتیرون ها و میله های فر است که ایجاد می کنم ، مخصوصاً وقتی صحبت از سیم های بلندی است که با لپ تاپ ، لامپ و سیم های شارژر تلفن همراه من گره خورده است. (من در یک آپارتمان در شهر نیویورک با یک حمام به اندازه نخود فرنگی زندگی می کنم ، بنابراین میز کار من نیز فضای غرور و پیشخوان حمام من است.) بنابراین ، وقتی فهمیدم که GHD در شرف راه اندازی اولین مدل بی سیم خود بود ، گوشهای من بلافاصله بلند شد.

نمایش سریع Styler شارژی Unplugged.

سارا هان / جذابیت

شما واقعاً باید این کودک را در دستان خود نگه دارید زیرا من پس از سالها استفاده از آهنهای چنگال حتی با سیمهای باریک تر ، قابل حمل بودن آن را گل می کردم. وزن آن فقط 300 گرم (یا دو سوم پوند) است – به عنوان نقطه مرجع ، Unplugged 35 درصد سبک تر از بهترین و برنده کننده GHD Platinum + Straightener است. ریچارد گریگوری ، رئیس مهندسی مکانیک در GHD ، می گوید جذابیت تیم های آزمایشگاهی در کمبریج ، انگلیس ، هشت تکرار توسعه و بیش از 560،000 ساعت آزمایش را گذرانده اند تا از امروز با 299 دلار به نسخه ای که می توانید خریداری کنید ، برسند.

یک استایلر بی سیم GHD Unplugged در زمینه سفید

GHD بی سیم Styler

مانند تمام ابزارهای GHD ، Unplugged حرارت ثابت ، حتی 365 درجه فارنهایت (یا 85 درجه سانتیگراد) را ارائه می دهد ، که به گفته این برند ، درجه حرارت مطلوب برای همه انواع مو ، از طریق فناوری اختصاصی منطقه دوگانه (دو حسگر گرما ، یکی در هر صفحه ، برای نظارت بر دما) و باتری های پیشرفته لیتیوم. نتایج آزمایشگاه GHD نشان داده است که درجه حرارت بالاتر به قشر مو شما آسیب می رساند و باعث تغییر در بافت غیرقابل برگشت می شود ، در حالی که درجه حرارت پایین نمی تواند سبک ها را ثابت نگه دارد. همراه با صفحات صاف و براق آن ، وقتی آرایشگر را به آرامی از روی موهای خود می کشید ، هیچ گرفتاری را تجربه نخواهید کرد. (هشدار تخریب هواپیما: من آن را آزمایش کردم و متوجه شدم این درست است.)

برای اطمینان خاطر ، اقدامات ایمنی شامل سوئیچ کشویی برای جلوگیری از روشن شدن تصادفی دستگاه در هنگام قرار گرفتن در کیف شما ، کیف حمل مقاوم در برابر حرارت و حالت خواب است که پس از سه دقیقه عدم استفاده به طور خودکار شروع می شود. سوئیچ به عنوان فردی که نسبت به فشار ناآگاهانه دکمه ها هذیان دارد ، یک لمس هوشمند است.

شرین چوی ، آرایشگر ، مانند من ، طرفدار وسایل بی سیم (یعنی قیچی هایش) است که به گفته وی ، “ایجاد آزادی جسمی” می کند تا “سطح هماهنگی اضافی” که باید هنگام استفاده از ابزار متصل به دیوار ایجاد کنید. عامل راحتی غیرقابل انکار است ، اگرچه وی خاطرنشان کرد که مهم است که بالای شارژ باقی بمانید. Gregory می گوید Unplugged 20 دقیقه استایل مداوم را فراهم می کند و برای شارژ کامل با کابل USB-C ارائه شده حدود دو ساعت طول می کشد (یا 80 دقیقه برای رسیدن به باتری 80 درصد). بخاطر داشته باشید که Unplugged برای یک سبک طراحی هنگام حرکت مانند یک لمس سریع در ماشین در نظر گرفته شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>