Gen Z Green: سایه بازاریابی مارک تجاری

نمی توانیم با اطمینان بگوییم که عدن چه شکلی است، اما احتمالاً سبز بود. “مناظر بهشتی” یان بروگل بزرگ از دوران رنسانس اروپا ، دیدگاه خود را در مورد عدن در هر نوع کلروفیل طبیعی ، در دریای درختان کشیده شده تا بی نهایت ، در سطح فوق العاده دریای تالاب پر از قو ، و در برخی از بلوزها و طلا اما بیشتر سبزها. درخت دانش در صدها نفر از آنها نقاشی شده است ، خزه و اولیوین و نور خورشید روی برگ پهن ، هر کدام حوا را نجوا می کنند تا اولین کار مشهود مصرف شده را ثبت کند.

و امروز؟ سبزیجات ما که با استفاده از زمان و فناوری تصفیه شده اند ، بهتر ، خنک تر ، ثروتمندتر ، شادتر و جلب توجه بیشتر از همیشه شده اند. حوا در باغهای ورسای یا در مقر استکهلم اسپاتیفایم تلنگر می زد. نمی توانیم به طور قطعی بگوییم که او چگونه می تواند در برابر بازار زیبایی و سلامتی امروز واکنش نشان دهد – جایی که یک محصول جدید ، نسل جدید Z در بسته بندی و نام تجاری شروع به جوانه زدن کرده است – اما به راحتی می توان گفت که او احتمالاً ذهن خود را از دست خواهد داد.

اوکالیپتوس اما سرخ تر است. این مادربزرگ اسمیت است اما جوان تر است. این محصول مراقبت از پوست Pharrell’s Humanrace است که در زمرد پلاستیکین بسته بندی شده است ، یا کلم آبکی اسپری بدن با عملکرد OffCourt است.

جان بروگل بزرگتر باغ عدن با سقوط انسان (1613)

کرم مرطوب کننده Humanrace (2020)

کالاهای Safely Cleaning ، که اخیراً توسط مدل و نویسنده Chrissy Teigen به بازار معرفی شده است ، خود را در راهروهای مختلف پاستلی از خانواده آهک ها پارک می کنند ، و از یک مکان خنک با پسر عموهای رادیواکتیو بیشتر در Monster Energy و Xbox اطمینان حاصل می کنند. کمی صدا را کم کنید ، و یک جمعیت جهانی را دوست دارید – سایه ای که همه از دیدن آن خوشحالتر می شوند. آبی ممکن است محبوب ترین رنگ در جهان باشد (ظاهرا طبق گفته برخی روانشناسان) اما اگر صادق باشید ، ترجیح می دهید رنگ سبز را ببینید. رنگ سبز ایمن است. رنگ سبز خوب است. سبز یعنی برو – و موفق باشید! سبز تنها رنگی است که یک فضیلت انسانی نیز محسوب می شود. سبز یک سالاد کناری برگ دار است و با مواد مغذی غوطه ور می شود.

لئاتریس آیزمن ، مدیر اجرایی م Instituteسسه رنگ پنتون ، در The Complete Color Harmony ، نسخه Pantone. “شما یک همراه دلسوز ، یک دوست وفادار ، شریک زندگی و یک عضو خانواده هستید و نسبت به انجام کار صحیح و پذیرفتن علتی که احساس می کنید درست است بسیار حساس هستید.”

اسپری بدن OffCourt Performance

پاک کننده شیشه با خیال راحت

جنرال Z اگر سبز نباشد هیچ چیز نیست ، زیرا آنها برای نجات سیاره ای که امیدوارند تا بزرگسالی در آن ساکن شوند سازمان می یابند. علی رغم تحقیقات انجام شده مبنی بر اینکه نسل Z نسبت به نسل X و Y تمایل چندانی به فعالیت ندارد ، آنها به طور قابل توجهی بیشتر درگیر مسائل مربوط به تغییر اقلیم و عامل اصلی “سبز” بودن در عادات خریدشان هستند. Gen Z نیز سبز است. آنها بین 9 تا 24 سال سن دارند ، در حال حاضر در حال افزایش نیرو هستند و سیستم های ارزش خود را با خود آورده اند. برخی دیگر از خط لوله شرکت ها رد می شوند و کاملاً شرکت های زیبایی خود را تأسیس می کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>