Gattefossé برچسب های ERI 360 درجه را برای 3 ماده اولیه به دست می آورد

Gatuline Link’n Lift ، Gatuline Renew و EnergiNius همه به دلیل پایداری خود شناخته شده اند

Gattefossé اعلام کرده است ، به عنوان بخشی از رویکرد CSR ، سه ماده اصلی آرایشی و بهداشتی آن برچسب سازگار با محیط زیست ERI 360 درجه را به دست آورده اند.

ERI 360 ° در سال 2018 توسط بازیگران مختلف صنعت زیبایی (از جمله Gattefossé) ایجاد و توسط Innov’Alliance ساخته شده است و به شما امکان می دهد کل چرخه عمر یک محصول از طریق تولید و عرضه در بازار ارزیابی شود.

سه سطح صدور گواهینامه از 100 امتیاز وجود دارد: برنز (برای نمره بین 75-85) ، نقره (95-85) و طلا (بالاتر از 95).

ماده فعال ضد پیری Gatuline Link’n Lift از Gattefossé ، که چین و چروکهای افقی دور چشم را هدف قرار می دهد و از گل شاه بلوط اسب به دست می آید ، و همچنین ماده فعال کننده صاف کننده پوست Gatuline Renew از پوست جوانه سرو ژاپنی دارای برچسب نقره ای است.

در همین حال ، EnergiNius ، یک محصول ارگانیک معتبر به دست آمده از ریشه جینسینگ هندی ، که از پوست در برابر آسیب نور مرئی مصنوعی محافظت می کند ، برچسب برنز دریافت کرد.

پائولا لنون ، مدیر گروه ، مراقبت های شخصی در Gattefossé ، گفت: “ما برای ماهها تلاش کرده ایم تا برچسب ERI 360 درجه را بدست آوریم.”

“این برچسب ، بر اساس یک شبکه تجزیه و تحلیل از 100 شاخص ، یکی از سخت ترین مواردی است که در حال حاضر استفاده می شود و بر ارزیابی کامل مواد اولیه ، ترکیب و پردازش آنها از گهواره به دروازه تمرکز دارد.

“صنعت زیبایی انتظارات زیادی در مورد پایداری و مسئولیت زیست محیطی دارد و ما در Gattefossé تعهد مشتریان خود را برای تهیه موادی که به طور مداوم در این زمینه در حال پیشرفت هستند ، تقسیم می کنیم.”

وی افزود: “ما قصد داریم در ماههای آینده گواهینامه ERI 360 درجه را برای سایر محصولات دنبال کنیم.”

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>