Gattefossé با افتادگی پوست ناشی از نیروی جاذبه مبارزه می کند

گفته می شود EleVastin خاصیت ارتجاعی پوست را تقویت می کند و از آن برای حمایت از فشار رو به پایین پشتیبانی می کند

گرانش ما را قادر می سازد تا روی سیاره زمین بایستیم ، ما نمی توانیم از آن فرار کنیم. اگرچه قوانین گرانش گریزناپذیر هستند ، اما عوارض جانبی آنها بر روی پوست ما لازم نیست.

EleVastin راه حل هدفمند برای افتادگی پوست ناشی از نیروی جاذبه است. این ماده خاصیت ارتجاعی پوست را تقویت می کند و به آن پشتیبانی لازم برای کنار آمدن با این فشار رو به پایین را می دهد.

پتانسیل الاستیک تجدید شده

اثر EleVastin با استفاده از مدل های مختلف افزایش پیچیدگی نشان داده شده است. این ماده باعث افزایش پروتئین های کلیدی درگیر در سنتز و نگهداری الیاف الاستیک عملکردی می شود: الاستین ، فیبریلین -1 و فیبولین -5.

همچنین از الیاف الاستیک در برابر تخریب آنها توسط الاستازها محافظت می کند. از طریق این مکانیسم عملکرد ، افزایش چگالی الیاف الاستیک همراه با خاصیت ارتجاعی پوست را تضمین می کند. این آخرین نتایج با استفاده از یک مدل کروی پیشرفته در آزمایشگاه کشت سلولی ما بدست آمده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، مصاحبه دکتر HDR Nicolas Bechetoille ، مدیر تحقیقات زیست شناسی پوست ، را در زیر مشاهده کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=gIt2txo5ljA

مبارزه با علائم پیری ناشی از گرانش

فقط در 1٪ آزمایش روی 37 داوطلب ، این ماده توانایی خود را در کاهش افتادگی قسمت پایین صورت ثابت کرد. قابلیت ارتجاعی پوست در مقایسه با دارونما به طور قابل توجهی بهبود یافته است. خطوط صورت بهتر مشخص شده و چین و چروک عمیق عمیق به طور قابل توجهی کاهش می یابد.

اندازه گیری بدیع و جدیدی از اثرات جاذبه زمین بر مورفولوژی صورت ، تایید کننده توانایی EleVastin در محدود کردن تأثیر جاذبه بر علائم پیری صورت است.

توضیحات بیشتر در این ویدئو توسط Viviane Bardin ، مدیر مبانی ، در زیر داده شده است.

https://www.youtube.com/watch؟v=p9HpuOqK7mo

100٪ محتوای منشا طبیعی

گیاهان سنتی که برای اهداف درمانی یا آشپزی استفاده می شوند منبع الهامی نامحدود برای دانشمندان Gattefossé است. یکی از این گیاهان ، Murraya koenigii ، صدها سال در طب آیورودا و در آشپزی استفاده می شده است.

در ارتباط با شریک محلی و دیرینه ما ، ساقه های برگ دار درخت Murraya koenigii به صورت دستی از قطعات بدون کود در محیط حفظ شده جزیره La Reunion برداشت می شود. قابلیت ردیابی کامل از درخت تا آزمایشگاه های Gattefossé تضمین می شود.

با استفاده از ترکیبی نوآورانه از حلالها از منشا گیاهی و فرآیند استخراج ملایم ، یک مجموعه غنی از فیتومولکول های هم افزا به دست می آید. این منجر به 100٪ محتوای منشا طبیعی مطابق با استاندارد ISO 16128 و یک ماده تایید شده COSMOS می شود.

مکانیسم عملکرد Elevastin را در انیمیشن سه بعدی کشف کنید.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>