Fenty Beauty ریحانا به عنوان ثروتمندترین مارک زیبایی سلبریتی ها معرفی شد

Cosmetify گزارش می دهد ، از هر ده ساحر زیبایی مشهور با بیشترین درآمد برند 9 نفر زن هستند

Fenty Beauty ، مارک زیبایی خواننده Robyn ‘Rihanna’ Fenty ، مورد حمایت LVMH ، به عنوان مارک زیبایی مشهور با بیشترین درآمد نامگذاری شده است.

تحقیقاتی که توسط بازار زیبایی Cosmetify رونمایی شد ، نشان داد که لیبل چهار ساله Fenty Beauty 411.59 میلیون پوند ارزش دارد و با افت قاطعانه The Honest Company از جسیکا آلبا (216.96 میلیون پوند) را از آن خود کرد.

Fenty Beauty ، که سال گذشته به Fenty Skin منشعب شد و شایعات حاکی از آن است که چشمش به بازار مراقبت از مو است ، همچنین شرکت Honest Company را از نظر دنبال کنندگان اینستاگرام شکست داد ، با 10،700،000 طرفدار عظیم این مارک را از طریق سایت رسانه های اجتماعی دنبال می کنند ، در مقایسه با Alba. 1.000.000 شرکت

از نظر پیروان ، سومین مارک ارزشمند ستاره ستارگان ، لوازم آرایشی Kylie Jenner ، با ارزش 144.40 میلیون پوند ، با 25 میلیون و 200 هزار دنبال کننده ، موفق ترین Instagram است.

آزمایشگاه های هاوس ، که توسط لیدی گاگا هدایت می شود ، با 101.05 میلیون پوند در جایگاه چهارم قرار گرفت و آرایشی و بهداشتی جفری استار (76.86 میلیون پوند) و زیبایی معنی دار سیندی کرافورد (72.17 میلیون پوند) را شکست داد ، که با 17 سال قدیمی ترین مارک در لیست Cosmetify است.

استار تنها بنیانگذار مارک زیبایی آقا بود که توانست در لیست “ثروتمندترین مارک های مشهور” قرار بگیرد.

زیبایی KKW کیم کارداشیان وست (72.17 میلیون پوند) جایگاه هفتم را نسبت به جدیدترین اثر ، زیبایی نادر یک ساله سلنا گومز (43.30 میلیون پوند) بدست آورد.

در همین حال ، Flower Beauty از درو باریمور درآمد 36.09 میلیون پوندی را کسب می کند و گوینت پالترو گوپ دیگری را با 32.48 میلیون پوند به مقام دهم می رساند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>