Eyeko Double Act Shadow Stick چشمهای کاملاً دودی ایجاد می کند

من بازی را امتحان می کنم تا هر شکل ظاهری را در کتاب آرایش امتحان کنم ، اما فکر ایجاد یک چشم دودی – به خصوص با رنگ مشکی – مضطربم می کند. لکه گیری از کجا شروع و پایان می یابد؟ چگونه می توان آن را به طور طبیعی بهم ریخته در مقابل ، خوب ، خراب شدن قطار جلوه داد؟

وقتی فرصتی پیدا کردم تا مهارت های خود را به کار بگیرم استیک Double Act Shadow استیک، دیدگاه من در مورد چشمهای دودی به آرامی تغییر می کند. این مداد چند وظیفه ای برای روزهایی که احساس می کنم دوز درام به ظاهر روزمره و آمارم اضافه می کنم بسیار مناسب است (زیرا من نه یک فرد صبحگاهی) در یک انتهای آن ، Dusk ، قهوه ای شکلاتی عمیق و در سمت دیگر ، یک قهوه ای برنز گرم به نام Dawn پیدا خواهید کرد. اگرچه به نظر می رسد که به تنهایی به عنوان آستر فرسوده شده است ، اما این سایه های کرمی و به راحتی قابل ترکیب هستند ، وقتی با هم ترکیب می شوند ، واقعاً می درخشند. Dawn را روی درهایم می کشم ، آن را مخلوط می کنم ، و سپس Dusk را در گوشه های بیرونی متمرکز می کنم ، و آن را در خط مژه های پایینی خودم حدود سه چهارم راه کار می کنم تا ظاهری ناخوشایند داشته باشد. برای اینکه رنگ ها شدید به نظر برسند ، من از برس سایه چشم نرم استفاده می کنم. بدون فشار زیاد ، من به طور تصادفی خطوط کشیده شده ام را مخلوط می کنم و هرجایی را که صلاح می دانم تمیز می کنم – و باید اعتراف کنم ، نوعی سرگرمی است که نگران دقت نیستم.

اگر می خواهم نگاه ظریف تری داشته باشم ، متوجه می شوم که انگشتان من کار خوبی انجام می دهند و رنگدانه ها را از بین می برند. برای بالا بردن آن و افزودن حس گرما ، برخی از آنها را ظاهر می کنم Becca’s Shimmering Skin Perfector در شامپاین پاپ به گوشه های داخلی من بعد از یک ریمل مژه و ابرو ، نگاه من کامل است و فقط پنج دقیقه پایین هستم. دو جنبه کاربردی که من در مورد این محصول دوست دارم: برخلاف خط چشم های باریکی که من عادت کرده ام ، ضخامت چوب گرفتن آن را راحت تر و راحت تر می کند. این مداد همچنین با تراش دقیق بسیار زیادی ارائه می شود که خیلی از موضوع را از بین نمی برد – زیرا من از این که محصول به هدر می رود متنفرم.

Eyeko Double Act Shadow Stick قطعاً مرا گرم کرده است تا ایده ترکیب دود سیگار در کارنامه من و آزمایش رنگ آمیزی رنگهای روشن تری که تمایل به استفاده از آنها دارم ، باشد.

Eyeko Double Act Shadow Stick را در ماه مارس مشاهده خواهید کرد جذابیت جعبه زیبایی

+ مشترک شدن در جعبه زیبایی ALLURE و 100 دلار دریافت کنید + ارزش محصولات با قیمت 23 دلار در ماه

می توانید Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>