Estée Lauder اولین شرکت زیبایی است که با Uber Eats ارتباط برقرار می کند

مجتمع زیبایی نوع جدیدی از خدمات راحتی را برای خریداران Jo Malone و Origins ارائه می دهد

به لطف ارتباط جدید زیبایی Uber Eats با Estée Lauder ، خریداران زیبایی به زودی می توانند محصولات مراقبت از پوست و شمع های معطر خود را به خانه خود تحویل دهند.

در ابتدا ، مشتریان می توانند با انتخاب محصولات از بیش از 60 مقصد در 20 شهر ایالات متحده از طریق Uber Eats and Postmates ، محصولاتی را از Jo Malone London و Origins خریداری کنند که به همان روشی که خریداران غذای آماده را انجام می دهند نیز کار خواهد کرد. برنامه ها

بنا بر این ، پیک های موجود در برنامه محصولات خود را تحویل می گیرند و با هزینه تحویل مشابه سفارشات غذا به خانه آنها تحویل می دهند تجارت مد.

این پیوند فرصت جدیدی را برای سلسله Lauder فراهم می کند تا از تجارت تحویل اوبر بهره مند شود که در سال 2020 4.8 میلیارد دلار درآمد کسب کرد که 152٪ افزایش سالانه دارد.

“سال گذشته [has] این مفهوم بخش “دریافت هر چیزی” را تسریع کرد [Uber’s] تجارت ، “جولی کیم ، رئیس جهانی عضویت در Uber گفت.

“این فقط غذا نیست. با تغییر رفتار مصرف کننده ، انتظار خدمات درخواستی تکامل یافته و انتظارات مصرف کننده رو به رشد است.

“داشتن مشارکتی مانند Estée Lauder که اولین نوع آن در برنامه Uber Eats است ، کاملاً طبیعی است.”

در سراسر حوض ، مارک های زیبایی انگلستان به Deliveroo ارائه دهنده خدمات تحویل انگلیس مراجعه کردند تا در حین قفل به مشتریان خود برسند.

خرده فروش زیبایی و سلامتی Holland & Barrett از جمله اولین کسانی بود که ناوگان تیم تحویل کالا را استخدام کرد و پس از آن زنجیره داروخانه لویدز (Lloyds) ، که در اولین قفل با Deliveroo همکاری کردند تا لوازم ضروری پزشکی و زیبایی را برای مصرف کنندگان کنار بگذارند.

Drug.Store ، Trip ، John Frieda و Benefit Cosmetics به زودی از این مدل پیروی کردند تا نوع جدیدی از خدمات راحتی را ارائه دهند.

در همین حال ، لوش امور را به دست خود گرفت و یک سرویس تحویل محلی از فروشگاه خیابان آکسفورد خود به مشتریان مستقر در لندن راه اندازی کرد ، با خریداران قول داده شد که در صورت سفارش قبل از ساعت 2 بعد از ظهر ، کالاهای زیبایی خود را روز کار بعدی دریافت کنند.

در اواخر سال ، پیش از دومین توقف در سراسر انگلیس ، مارک کنستانتین با کمک تیم تحویل درخواستی استوارت استخدام شد تا اطمینان حاصل شود که مشتریان می توانند محصولات Lush را بدست آورند.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>