Essie ابزار امتحان واقعیت افزوده دستی را آغاز می کند – مصاحبه

Essie On Hand از این جهت منحصر به فرد است که ، هنگامی که از طریق تلفن همراه راه اندازی می شود ، به کاربران اجازه می دهد تا به دوربین اصلی تلفن خود دسترسی داشته باشند تا اینکه آنها را به دوربین جلویی محدود کند – عاملی که مک دونالد کاملاً به آن افتخار می کند. وی توضیح می دهد: “آزمایش مجازی در صنعت زیبایی از آن دوربین سلفی استفاده کرده است ، بنابراین برای آرایش شما با تلفن خود به خود نگاه می کنید و از آن دوربین استفاده می کنید.” “اما تغییر فناوری که باید برای استفاده از دوربین پشتی توسط Essie On-Hand انجام شود ، تجربه مصرف کننده را برای کاربر بسیار آسان تر می کند و سپس می توانید ببینید که چگونه رنگ ناخن روی دست شما ظاهر می شود.” منطقی است – خیلی راحت تر است که به دستهای خود نگاه کنید و نه اینکه آنها را نزدیک صورت بگیرید.

و نگران نباشید Essie On Hand همچنین می تواند وضعیت روشنایی منحصر به فرد ، رنگ پوست ، شکل ناخن و سایر عوامل را در اختیار شما قرار دهد. “کسی می تواند بارگذاری عکس دست خود را انتخاب کند ، یا اگر احساس راحتی نمی کند ، می تواند از بین مدل های دست خود را انتخاب کند – اما تجربه کاربر به گونه ای طراحی شده است که از دست خود شما استفاده می کند زیرا سایه بسیار زیادی دارد ، و به همین ترتیب [best] مک دونالد توضیح می دهد که انعکاسی از رنگ به نظر می رسد. “این همان چیزی است که آن را خاص و بسیار شخصی تر می کند.”

برای شروع ، این ویژگی سعی فقط به شما امکان می دهد سایه های 75 ژل کوتور Essie را پیش نمایش کنید. مطمئناً ، اسی چیزهای زیادی بیشتر از موارد ارائه شده دارد ، اما من فکر می کنم همه می توانیم قبول کنیم که 75 یک است بسیار از لاک های ناخن بعلاوه ، همانطور که مک دونالد برای من توضیح داد ، محبوبیت خط ژل کوتور افزایش یافته است ، زیرا افراد خواهان پرداخت طول عمر بیشتر در طول همه گیر هستند. با این وجود ، این نام تجاری برنامه های بزرگی برای افزودن سایه های بیشتر به این تجربه دارد. مک دونالد طعنه می زند: “ما متعاقباً به خطوط اصلی Essie و Expressie نیز خواهیم پیوست.”

این نوع ابزارهای مجازی ممکن است به این زودی ها به روش اصلی خرید زیبایی ما تبدیل نشوند ، اما ما و مک دونالد به طور مشابه با گذشت سالها می توانیم شاهد رایج شدن آنها باشیم. بنابراین ، اگر روی باند واگن واقعیت افزوده قدم نزده اید ، این ابزار مکان خوبی برای شروع است. حالا اگر ما را بهانه کنید ، چند لاک ناخن برای خرید داریم.

Essie On Hand از طریق تلفن همراه یا دسک تاپ در حال حاضر برای استفاده در essie.com در دسترس است.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.


اطلاعات بیشتر در مورد ناخن ها:


اکنون ، نگاهی به سه اقدام مانیکور در مورد هنر ناخن پروانه ای بیندازید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>