endota Organics Range نسخه پایدار را دریافت می کند

endota همچنان به تکامل فلسفه زیبایی پاک خود با بسته بندی های گیاهی و پسوندهای خطی ادامه می دهد

endota ، بزرگترین شبکه سلامتی استرالیا ، که به زیبایی پاک و پایدار مشهور است ، با طراحی مجدد محدوده نمادین ارگانیک ، اولین تعهد خود را به سطح بعدی می رساند.

فرمولهای این مجموعه مورد علاقه با بروزرسانی شامل بسته بندیهای مناسب برای سیاره ، که از مواد بازیافتی و منابع تجدیدپذیر ساخته شده اند ، در عین ایجاد محلی با استفاده از انرژیهای تجدید پذیر ، همان باقی مانده اند. چه اینکه ، دو برنامه افزودنی خط جدید منتشر شده اند که باعث می شود مصرف کنندگان حتی بیشتر عاشق آن شوند!

هیچ چیز به اندازه طبیعت قدرت و تجدید و تغذیه نمی کند. با داشتن ترکیبات گیاهی ارگانیک ، محدوده Organics هنگامی که به نتیجه ای می رسید که می توانید ببینید و احساس کنید ، ارائه می شود. این دامنه تحت آزمایشات بالینی قابل توجهی قرار گرفته و به طور مداوم اصلاح می شود تا از نتایج مطلوب اطمینان حاصل شود. علاوه بر این ، محدوده دارای گواهینامه COSMOS است. COSMOS یک موسسه غیرانتفاعی مستقل است که به عنوان ضمانت و معیار مصرف کننده برای محصولات ارگانیک و طبیعی عمل می کند.

“طیف ارگانیک ما قلب و روح عرضه محصولات اندوتا است. در اندوتا ما زیبایی پاک را تمرکز می کنیم ؛ نه تنها فرمولاسیون های تمیز ، بلکه بسته بندی های تمیز و افزودن بسته بندی محصولات پایدار ما قدم بعدی در این تعهد است ، “ملانی گلیسون ، بنیانگذار اندوتا ، اظهار نظر کرد.

“هر مرحله از سفر به ایجاد بسته بندی جدید ما با توجه به توجه به کره زمین ، با تمرکز جدی بر حفظ محلی تولید به منظور کاهش اثر کربن ، مورد توجه قرار گرفت.”

طیف جدید Organics در سایه های سبز یادآور طبیعت پیچیده شده است. آنها با استفاده از رزین بازیافتی از پلاستیک های یکبار مصرف ، PE مشتق شده از نیشکر ، PE بازیافتی ، مقوا از جنگل های مدیریت شده و شیشه کاملاً قابل بازیافت ایجاد می شوند. این شناورها همه پس از استفاده قابل بازیافت هستند و همه آنها با استفاده از مواد پرکننده و باربر قابل بازیافت حمل می شوند.

با استفاده از قدرت طبیعت برای التیام ، محصولات endota Organics برای مشتریان و همچنین محیط زیست مراقبت می کنند. از خط Organics امضا در تمام درمان های آبگرم آندوتا استفاده می شود و در این ماه دو مورد جدید از محصولات Organics به بازار عرضه می شود: روغن چشم روشن کننده (RRP AUD 35 دلار) و مرطوب کننده لب لب (RRP AUD 25 دلار).

طیف گسترده ای از محصولات ، همراه با دو مورد جدید ، هم اکنون در 100 مرکز آبگرم endota در سراسر استرالیا ، از طریق کانال های توزیع بین المللی انتخاب شده و به صورت آنلاین در سایت www.endotaspa.com.au در دسترس است.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>