endota Australia ردپای توزیع بین المللی خود را گسترش می دهد

شبکه آبگرم با فروشگاه بزرگ AeonStyle ، هنگ کنگ همکاری می کند

بزرگترین و دوست داشتنی ترین شبکه آبگرم روزانه استرالیا ، endota ، با ارائه طیف وسیعی از محصولات ارگانیک صورت و بدن ، رد پای محصولات خود را در فروشگاه بزرگ AeonStyle ، Kornhill ، هنگ کنگ گسترش خواهد داد.

به عنوان بهترین برند زیبایی استرالیا در جوایز prix de marie claire به مدت سه سال رای دادن و اخیراً مصرف مرطوب کننده پایدار و بهترین محصول طبیعی مراقبت از آفتاب در جوایز جهانی زیبایی و سلامتی ، بنیانگذار endota ملانی گلیسون هیجان زده است که بهترین های استرالیایی را به ارمغان می آورد مراقبت از پوست به بازار هنگ کنگ.

“در طول 20 سال گذشته ما اندوتا را به برند معتبر زیبایی و رفاه استرالیایی تبدیل کرده ایم که امروز است. و مراقبت از مشتریان همچنان در اولویت ما قرار دارد.

“ما عاشق این هستیم که محصولات ، خدمات و آموزشهایی که ارائه می دهیم به مردم کمک می کند تا در جهت بهبود شرایط عمومی بهتر باشند. ما از همکاری با یک شریک جدید برای آوردن محصولات خود به بازار هنگ کنگ با فروشگاه بزرگ AoenStyle ، شرکتی هیجان انگیز هستیم. همان مقادیر اندوتا را دارد. ما همچنین به AoenStyle به دلیل اعطای “لوگوی شرکت مراقبت از 15 سال به علاوه” توسط شورای خدمات اجتماعی هنگ کنگ تبریک می گوییم. “می گوید: ملانی گلیسون ، مدیرعامل بنیانگذار ، endota.

نماینده اندوتا در بازار به عنوان نماینده اصلی واردات محصولات ارگانیک و کاملاً طبیعی برای هنگ کنگ و ماکائو خوشحال است که بهترین محصولات مراقبت از پوست ارگانیک استرالیا را به مصرف کنندگان محلی معرفی می کند.

“با اعتقاد اندوتا به قدرت طبیعت برای بهبود و به عنوان الهام بخش در اسپا ، درمان ها و دامنه محصولات آنها ، ما اطمینان کامل داریم که دامنه محصولات endota Organics را در هنگ کنگ راه اندازی می کنیم و از طریق غرفه تبلیغات در مشتریان خود تبلیغ می کنیم. فروشگاه بزرگ AeonStyle “می گوید مایکل ، نماینده اندوتا در بازار.

با بیش از 100 مرکز آبگرم در سراسر استرالیا و 185 محصول در زیر چتر آن ، پیشنهادات اندوتا همچنین شامل یک برنامه سلامتی آنلاین اعتصاب برای مصرف کنندگان ، و همچنین کالج endota Wellness College ، یک سازمان آموزش شناخته شده دولت ، برای کسانی که علاقه مند به حرفه ای در زیبایی و سلامتی هستند.

با هدایت معنای بومی اندوتا ، ‘زیبا’ ، هر درمان آبگرم و محصول با توجه به این احساسات و ارزش های پایدار مارک ها تولید می شود.

با توزیع کنندگان در تایلند ، نیوزیلند ، مالزی ، سنگاپور و کانادا ، endota در تلاش است تا به گسترش بین المللی خود ادامه دهد.

اگر تجارت شما علاقه مند به توزیع “بهترین مارک زیبایی استرالیا” در بازارهای دیگر است و تجارت شما ارزش های هدف ، اتصال ، حقیقت و تعادل و همچنین عشق به صنعت سلامتی و ایجاد احساس بهتر دیگران را دارد ، پس ما دوست دارم از طریق آدرس [email protected] با شما صحبت کنیم.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>