elf Cosmetics خط زیبایی زیبایی دهان را با Chipotle Mexican Grill راه اندازی می کند

خط جدید لوازم آرایشی دارای چهار ماده ضروری لوازم آرایشی رنگی است که از مواد تشکیل دهنده الهام گرفته شده است

رستوران های زنجیره ای آمریکایی Chipotle Mexican Grill در دومین راه اندازی زیبایی زیبایی با زیبایی لوازم آرایش جن مورد علاقه خود همکاری کردند ..

نسخه جدید نسخه محدود دارای یک پالت سایه چشم 12 تایی (16 دلار آمریکا) به عنوان محصول قهرمان با نام هایی با مضمون غذا از طرفداران بوریتو و تاکو است. .

نام های الهام گرفته از Chipotle شامل لوبیای چیتی ، فجیتاس ، سالسای ملایم و گواک است و در سایه های مات ، براق و فلزی موجود است. .

برای جلب جذابیت محصول ، هر خرید این پالت با یک پیشنهاد “تراشه و گوآک” رایگان از زنجیره ارائه می شود. .

همچنین در صورت موجود بودن براق کننده لب آن ، آن را براق کننده لب و رنگ سالسای قرمز داغ نیز در این خط موجود است. ست اسفنجی Extra Guac Face ، یک ستون فقرات آووکادو شکل با کناره های زاویه دار و گرد و اسفنج مینی گودال شکل ؛ and Eyes Chips Face Makeup Bag ، که به گونه ای طراحی شده است که شبیه کیف تورتیلا Chipotle (از 8 دلار) است. .


 • برای خوردن غذا به اندازه کافی خوب است: چرا زیبایی الهام گرفته از غذا در فهرست غذایی موجود است
 • Cheetos آخرین مارک فست فود است که وارد محصولات آرایشی می شود
 • کوری مارکیسوتو ، مدیر ارشد بازاریابی در elf Beauty گفت: “هیچ چیز خوشمزه تری از ترکیب بوریتو و آرایش وجود ندارد.”

  “ما مدت هاست که Chipotle را تحسین می کنیم و از اینکه دور هم جمع شده ایم و کارهایی را انجام می دهیم که هیچ یک از ما قبلاً انجام نداده ایم.

  “ما روحیه یکپارچه ای مشترک داریم و هر دو متعهد هستیم که بهترین مواد را با قیمت های فوق العاده به مصرف کنندگان خود برسانیم.”

  Tressie Liberman ، VP Digital Marketing Vip Chipotle ، افزود: “ما همیشه به دنبال فرصت هایی برای فرهنگ سازی و ایجاد ارتباطات معتبر با Gen-Z در کنار مارک هایی هستیم که دارای ارزش های مشابه هستند. .

  “به دنبال اولین راه اندازی ما با جن ، که در بهار سال گذشته در کمتر از چهار دقیقه به فروش رسید ، ما محصولات خود را با محصولات زیبایی که مواد تشکیل دهنده واقعی ما را به روشهای کاملا غیر منتظره جشن می گیرند ، به سطح بعدی برسانیم.”

  مشتریانی که اشتیاق به خط جدید دارند می توانند محصولات را منحصراً از طریق elfcosmetics.com و chipotlegoods.com خریداری کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>