ELC با انتصاب کارمند سابق بایدن ، تیم ارتباطی را تقویت می کند

مردیت وبستر نقش تازه ایجاد شده EVP ، ارتباطات جهانی و امور عمومی را پر خواهد کرد

شرکتهای Estée Lauder اعلام کرده است که مردیت وبستر در نقش تازه ایجاد شده معاون اجرایی رئیس جمهور ، ارتباطات جهانی و امور عمومی ، که از 17 مه آغاز می شود ، به این شرکت می پیوندد. وی همچنین به تیم رهبری اجرایی ELC خواهد پیوست.

پیش از این انتصاب ، وبستر در چندین دولت ریاست جمهوری ایالات متحده کار می کرد ، اخیراً در کاخ سفید بایدن ، جایی که وی به عنوان دستیار ویژه رئیس جمهور و رئیس ستاد شورای سیاست داخلی کار می کرد. وی همچنین مشاور ارشد دو رئیس ستاد کاخ سفید ، رحم امانوئل و پیت روس ، در دولت اوباما بود.

وی پس از تصمیم به بازنشستگی و انتقال گونزالس نوگوئرا به سمت EVP و مدیر ارشد ارتباطات و امور عمومی در شرکت خدمات مالی Popular Inc ، جانشین الکساندرا تروور به عنوان رئیس ارتباطات جهانی و ماریا کریستینا گونزالس نوگوئرا به عنوان رئیس امور عمومی جهانی خواهد شد. .

در نقش جدید ، وبستر دستورالعمل های راهبردی ارتباطات جهانی و امور عمومی ELC را برای پیشبرد و محافظت از منافع تجاری و شهرت شرکت خود در سطح جهانی هدایت می کند و روابط را تقویت می کند تا ارزش سهامداران اصلی را افزایش دهد.

او همچنین استراتژی و ارائه ارتباطات جامع و یکپارچه جهانی را برای پیشبرد اعتبار شرکت ELC هدایت خواهد کرد.

فابریزیو فردا ، رئیس جمهور و مدیر اجرایی ELC ، گفت: “تیم های ارتباطات جهانی و امور عمومی کلاس جهانی ما به طور مداوم و در پس زمینه یک فضای جهانی که به طور فزاینده ای پیچیده و به سرعت در حال تغییر است ، پیش می روند.”

“انتصاب مریدیت ادامه خواهد داد تا بتوانیم ارتباطات متفکرانه و م ourثر ما را به ذینفعان ارزشمند جهانی خود ارائه دهیم زیرا این تیم های با استعداد را به ارتفاعات جدید هدایت می کند.”

ویلیام پی لودر افزود: “تجربه عمیق بخش خصوصی و خصوصی مریدیت ، همراه با ارزشهای اصلی و سبک رهبری وی ، وی را به گونه ای منحصر به فرد مناسب می کند که اکنون در این نقش قدم بگذارد.”

“من به کار باورنکردنی تیم ارتباطات جهانی و امور عمومی بسیار افتخار می کنم و می دانم که آنها با هدایت مریدیت در خانواده ELC ما در دستان خوبی خواهند بود.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>