Dr.PAWPAW برای کمک به حمایت از مشاغل کوچک قدم برمی دارد

#drpawpawsupports از بسیاری از مشاغل کوچک که در سال گذشته بسیار مورد توجه واقع شده اند پشتیبانی ، ارتقا می یابد و به آنها کمک می کند

Dr.PAWPAW آخرین اقدام خود را برای پشتیبانی #drpawpaws آغاز کرده است. ایجاد شده در تلاش برای حمایت ، اعتلای و کمک به بسیاری از مشاغل کوچک که در سال گذشته بسیار مورد توجه واقع شده اند و یا مشاغلی که در طی همه گیری راه اندازی شده اند به عنوان یک مزیت پس انداز و اکنون آماده استفاده از مارک خود هستند. به سطح بعدی

Dr.PAWPAW – برندی که همیشه باز می گرداند از این به عنوان یک پیام اصلی برای کمک به دیگران استفاده می کند. خصوصاً اکنون که مراحل طی چند ماه آینده برای بسیاری از مشاغل در چنین نقطه مهمی قرار دارد.

Dr.PAWPAW با فراخوانی از جامعه خود ، نامزدها را از طریق کانال های اجتماعی خود و از طریق پایگاه های داده B2C خود تشویق می کند تا مشاغل کوچک باورنکردنی را بیابند که می توانند از پشتیبانی اضافی بهره مند شوند.

در عرض چند ساعت ، صدها و صدها نامزدی با برجسته کردن برجسته مارک ها و مشاغل مورد علاقه خود از جمله Dr.

چهار مشاغل کوچک به طور تصادفی انتخاب می شوند و هر یک بسته پشتیبانی مشاغل سفارشی را دریافت می کنند. این موارد شامل فرصت های فروش مصرف کننده و زمان انتخاب مغز دکتر بنیانگذار Dr.PAWPAW و کارآفرین بزرگ سال بریتانیا ، جانی پترسون است.

در کانال های اجتماعی Dr.PAWPAW به مارک ها توجه می شود و این فرصت وجود دارد که با Pauline Paterson ، بنیانگذار Dr.PAWPAW زندگی می کنند تا نام تجاری خود را زنده کنند و داستان خود را تعریف کنند.

Dr.PAWPAW از سایر مارک ها نیز خواسته است که همین کار را انجام دهند و کارآفرینان و مارک های تجاری را تشویق می کند تا موفقیت ، دانش و مشاوره خود را برای کمک به شکوفایی بیشتر مشاغل به اشتراک بگذارند.

مشاغل کوچک را می توان به سادگی با اظهار نظر در مورد پست های رسانه های اجتماعی Dr.PAWPAW یا از طریق ایمیل [email protected] با جزئیات کسب و کار ، معرفی کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>