Danessa Myricks Beauty با 83 محصول در Sephora راه اندازی می شود

اگرچه بیشتر ما به اندازه گذشته آرایش نمی کنیم ، اما آزمایش آرایش و تراشیدن این زمان برای خودم در سال گذشته به من تسکین دهنده اصلی شده است. دست پایین ، بهترین محصول کشف شده من است Danessa Myricks Beauty Colorfix ، جایزه بهترین زیبایی در سال 2020 را به خود اختصاص داد. اگر با من موافق باشید ، در مورد آنچه در آینده اتفاق می افتد سر و صدا خواهید کرد.

Danessa Myricks Beauty به طور انحصاری نشان داده شده است جذابیت که مارک نماد با آن همکاری می کند سفورا تا بیشتر محصولات خود را در sephora.com. خرده فروش غول پیکر زیبایی مدت زیادی است که رشد این برند را رصد می کند و بنیانگذار Danessa Myricks می گوید “خواستگاری رسمی” حدود یک سال به طول انجامیده است. “از آن اول اولش، [Sephora has] تعهد عمیقی به موفقیت طولانی مدت من نشان داد ، “مایریک اضافه می کند.” آنها سفر من را دنبال کرده اند ، از همه محصولات من آگاهی داشته اند ، در کلاسهای استاد من شرکت کرده اند و مشتریان واقعی این برند بوده اند.

سال گذشته یک زمان طولانی از محاسبه خرده فروشی بود که توسط چالش #PullUpOrShutUp شارون چوتر ایجاد شده بود. خرده فروشان عمده علاوه بر به اشتراک گذاشتن آمار کارمندان سیاه پوست (به ویژه در موقعیت های رهبری) ، متعهد شدند قفسه های خود را با مارک های بیشتر متعلق به سیاه پوستان پر کنند و برای دستیابی به اهداف متنوع محور با وجدان ، با متخصصان این فضا همکاری کنند.

مایریک به عنوان یک مالک مشاغل کوچک و یک کارآفرین سیاهپوست ، با یک سطح احتیاط لازم و خاص با Sefora وارد بحث های اولیه شد – اما ، همانطور که احتمالاً می توانید بگویید ، هر دو طرف توانستند آن را عملی کنند. او می گوید: “من هیچ وقت احساس نمی کردم یک جعبه سهمیه را چک می کند.” “[Sephora was] متفکر و حاضر ، وقت آن بود که مکالمه های دشواری پیرامون فراگیری و تنوع داشته باشیم و از تعهدی که برند کوچک مانند من برای مقیاس گذاری در این سطح می گیرد ، آگاه بود. ”

این ابتکارات فراتر از مارک خودش است. مایریک می گوید: “آنچه بیشترین من را در این همکاری به هیجان آورده است ، نه تنها برای Danessa Myricks Beauty امکان پذیر است ، بلکه Sephora همچنین متعهد شده است که همین فرصت را برای مارک های بیشتر متعلق به زنان ، متعلق به سیاهپوستان نیز ایجاد کند.”

من شخصاً به این فکر افتاده ام که علاقه مندان به آرایش بیشتر با دنیای میریکس بیوتی روبرو شوند و خط را برای خودشان امتحان کنند. اگر من فقط شما را توصیف کردم ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر محصول DMB که از تاریخ راه اندازی در sephora.com فروخته می شود ، به ادامه مطلب بروید 26 فوریه. [Editor’s note: We’ll update the links as soon as they’re available.]

Colorfix 24 ساعته کرم رنگ (18 دلار)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>