CRM و Email Comms Manager – کار در خانه و دفاتر در یورکشایر – تا 38،000 پوند

ایجاد تقویم فعالیت ایمیل و همچنین اجرای روزمره برنامه CRM

برنامه های بلند پروازانه رشد برای مشتری با نام تجاری لوکس مصرف کننده ما در دست اجرا است و شما می توانید بخشی از این زمان هیجان انگیز باشید. شما به عنوان یک مدیر ارتباطات CRM و ایمیل با تجربه ، مسئولیت اجرای استراتژی CRM و ایمیل مارک تجاری را برای بازارهای انگلستان و بین المللی بر عهده خواهید داشت.

ایجاد تقویم فعالیت ایمیل و همچنین اجرای روزمره برنامه CRM. اطمینان از تحقق اهداف تجاری و تحقق تجربه شگفت انگیز مشتری از طریق این کانالهای ارتباطی حیاتی.

خلاقیت در بین دارایی ها ، کپی و داستان سرایی ضروری است. اطمینان از جذاب بودن ، برش مناسب و مناسب بودن طرح های ایمیل. جمع آوری بینش SEO برای ایجاد محتوای جذاب وبلاگ. همکاری نزدیک با همکاران بازرگانی برای اطمینان از اینکه سفر در محل یکپارچه و بهینه شده است.

شما باید قادر باشید:

  • درک خوبی از معیارهای عملکرد مربوطه و KPI مدیریت نشان دهید
  • از نظر بصری خلاق باشید و قادر به شناسایی بهترین دارایی های بصری در کلاس ، ایجاد ایده هایی برای فعالیت و داستان سرایی باشید
  • تجربه کار با یک وب سایت خرده فروشی متمرکز بر تجارت با برنامه وفاداری قوی و استراتژی های حفظ مشتری را داشته باشید
  • قادر به ارزیابی داده ها ، شناسایی روندها و جمع آوری بینش ها باشید
  • توانایی اثبات شده برای کار مستقل ، مسئولیت کامل در مورد مناطق خاص تقویم فعالیت شما
  • در حالت ایده آل می توانید درک درستی از بازارهای ایالات متحده و اروپا ارائه دهید.

در عوض این فرصت فرصتی برای پیوستن به یک مارک تجاری لوکس کوچک اما سریع در حال رشد است که در یک زمان واقعاً مهیج از تکامل خود ، عضو می شوید. همانند بسیاری از مارک های دیجیتالی قوی ، جذب مشتری و حفظ مشتری در راس دستور کار آنها قرار دارد و بنابراین این نقش اساسی برای موفقیت مستمر آنها حیاتی است.

اگر شما تجربه و مهارت لازم را دارید و همچنین مصرف کننده لوکس را درک می کنید ، دوست داریم از شما بشنویم. لطفاً CV خود را از طریق [email protected] به نقل از CosBus در برنامه خود به علی رفل ، مشاور اصلی – بخش بهداشت و زیبایی در VPSs ارسال کنید.

لطفا توجه داشته باشید که به دلیل حجم برنامه هایی که دریافت می کنیم ، تنها 5 روز کاری با نامزدهای موفق تماس خواهیم گرفت. ممنونم از اینکه درک می کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>