Crest of the Whitestrip – تاریخچه سفید شدن دندان ها

تاریخچه دندان انسان به خوبی در دندان وجود دارد. تاریخچه اپیدمی پوسیدگی دندان های انسان بسیار کوتاهتر است و تقریباً به اندازه انقلاب صنعتی و قند کالایی است. (اتفاقاً ، به نظر می رسد دوره تاریخ بشر که به طور گسترده ای توسط دانشمندان محیط زیست به عنوان بحران آب و هوا مطرح شده است ، الهام گرفته از دندانپزشکی معاصر است.) قبل از Whitestrips ، بازار مراقبت از دندان در مورد بهداشت دهان و دندان و به طور کلی جلوگیری از افتادن دندان ها از ما بود. دهان بعد از Whitestrips ، تمرکز اصلی آن براق شدن دندانهای خراب شده بود.

ویلیام دورفمن ، دندانپزشک زیبایی در منطقه بورلی هیلز و مسلماً پدر سفیدکننده دندان های معاصر می گوید: “من در سال 1983 دانشکده دندانپزشکی فارغ التحصیل شدم و این خنده دار است” ، که نود و نه درصد کارهایی که امروز در عمل انجام می دهم چیزهایی است که حتی اختراع نشده اند [then]”درست بعد از ورود Whitestrip به دهان آمریکایی ها ، در سال 2003 ، دورفمن برای ABC انتخاب شد افراطی قبل، جایی که او چشم آمریکایی را به قدرت تحول آفرین دندانهای سفید بی سابقه معرفی کرد. در اولین قسمت نمایش ، او با استفاده از یک فرآیند اختصاصی فعال شده با لیزر به نام سفید کردن زوم ، سه مجموعه دندان را سفید کرد. حدود هفت سال بعد ، او و شرکایش این روش را به فیلیپس به مبلغی فروختند که با کمال میل از اعلام آن امتناع ورزید. (بعداً او کمتر جلب توجه می کند: زوم نزدیک به 200 میلیون دلار فروخته شد.)

بگذارید کاملاً میناکاری کنم: داشتن دندان های سفید ضرورتی برای سلامتی ندارد. و به طور کلی نمی توان سلامت دندان را با سفیدی آن اندازه گرفت. پیتر اونگر ، متخصص مردم شناسی دندان می گوید: “دندان های ما به طور طبیعی تغییر رنگ می دهند. این طبیعی است.” “این در فرهنگ ما جذاب و جذاب نیست ، اما این راه آن است.” سایه طبیعی دندان در واقع سمفونی قرمز و نارنجی و سبزی است که هر یک از یکدیگر را به سایه ای تبدیل می کند که می تواند به اندازه رنگ پوست متفاوت باشد ، البته در یک شیب بسیار کوتاه تر – از ecru تا terra-cotta. یک مطالعه 2018 که توصیف همبستگی بین دندان ، پوست و رنگ چشم است ، شاید بتواند به عنوان یک یادآوری خیره کننده از واریانس شگفت انگیز انسان باشد. درعوض ، تلاش می کند تا به دندانپزشکان زیبایی کمک کند تا سایه های سفید چاپلوکننده پوست را چاپ کنند.

از زمانی که Crest’s Whitestrips به طلا ضربه زد ، تقریباً هر مارک دندانپزشکی دیگری که وجود دارد به چشمه مروارید هجوم آورده و دنیای رسوبات ذغال و خاک رس و ارکیده های مملو از الماس اندلس را استخراج کرده و آنها را به قلم های سفید کننده و کف های کوچک و کوچک تبدیل می کند. ، حوله های یکبار مصرف و مرطوب. در 20 سال پر تلاطم خود ، سفید کردن بدون نسخه هنوز در آغوش آزمایش است. حتی ساژل نیز از سلب شدن در حال حرکت است. آخرین پروژه وی ، Crest Whitening Emulsions ، دوز پراکسید را به مینا مانند شبنم به گلبرگ گل می رساند و از سیستم نواری کاملاً فرار می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>