“Covid-19 متاسفانه بیش از آن بوده است که تجارت ما بتواند مقاومت کند”: لوازم آرایشی بکا خاموش می شود

نام تجاری لوازم آرایشی متعلق به Estée Lauder در ماه سپتامبر به کار خود پایان می دهد

لوازم آرایشی بکا تصمیم ‘دلخراش’ را برای توقف فعالیت از پایان ماه سپتامبر گرفته است.

مارک لوازم آرایشی رنگی ، که به افتخار راه اندازی محصولات با اعضای خانواده کارداشیان است ، گفت: تأثیر همه گیر Covid-19 و همچنین “انباشت چالش ها” برای تحمل نام تجاری بسیار زیاد است.

افت اشتهای آرایش در بین مصرف کنندگان زیبایی به شدت ثبت شده است.

فروش لوازم آرایش در Estée Lauder Company ، صاحب لوازم آرایشی Becca ، در Q2 62٪ کاهش یافت و این غول زیبایی را مجبور به کاهش حدود 2000 شغل در جهان کرد.

در همین حال ، بخش Luxe L’Oréal ، که شامل Urban Decay و It Cosmetics است ، تقریباً 17٪ در H1 در سال 2020 کاهش یافته است.

مارک های داروخانه سال ها توسط بازیکنان مختل کننده Indie فشرده شده اند و این با قفل هایی که توسط همه گیری ایجاد می شود ، همراه است و در طی آن مشتریان کیف های آرایش خود را برای مراقبت از خود و مراقبت از پوست عوض می کنند.

لوازم آرایشی Becca برای اعلام این خبر به کانال اینستاگرام خود مراجعه کرد.

این مقاله نوشت: “در Becca ، متأسفانه انباشت چالش ها ، همراه با تأثیر جهانی Covid-19 ، بیش از آن بوده است که تجارت ما بتواند مقاومت کند.”

این مارک در سال 2001 توسط ربکا موریس ویلیامز تاسیس شد و قبل از ایجاد خط تولید خود ، کار خود را به عنوان یک آرایشگر در پرت استرالیا آغاز کرد.

پیش از آنکه شرکت های Estée Lauder این کار را در سال 2016 به عهده بگیرند ، در آن زمان موریس ویلیامز نام تجاری را ترک کرد ، در سال 2012 توسط شرکای تجاری لوکس خریداری شد.

این مارک بیشتر به خاطر محصولات برجسته خود شناخته می شود ، و بعداً با باربی فریرا فعال مثبت بدن در کارزار تبلیغاتی Light Shifter Brightening Concealer و مبانی آن همکاری می کند.

در سال 2015 ، یک سرمایه گذاری مشترک با YouTuber Jaclyn Hill با مجموعه Champagne این مارک تجاری را به اوج تازه ای رساند.

تجارت لوازم آرایشی برای اظهار نظر با شرکتهای Estée Lauder تماس گرفته است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>