Cotys مدیر ارشد تامین و رئیس R و D در حال کناره گیری است

سازنده CoverGirl و Rimmel جایگزینی او را تأیید نکرده است

Coty اعلام کرده است که مدیر ارشد تأمین و رئیس تحقیق و توسعه آن ریچارد جونز پس از دو سال شرکت را ترک می کند.

جونز در سال 2019 به سازنده CoverGirl و Rimmel پیوست و بخاطر حفظ عملیات در سراسر بیماری همه گیر Covid-19 مورد ستایش قرار گرفت.

Sue Y. Nabi ، مدیرعامل Coty ، گفت: “او كوتی را با داشتن تمركز منابعی بهتر در كارهایی كه ما بهتر انجام می دهیم: ایجاد و ارائه محصولات زیبایی و خلاقانه در سطح جهانی برای مصرف كنندگان در سراسر جهان ، كوتی را با كسب وكاری بهتر و چابك ترك می كند.”

جونز اضافه کرد: من بسیار افتخار می کنم که تیم ، یکی از تیم های قدرتمندی است که من با آن کار کرده ام و همه در کوتی به چالش های ناشی از همه گیری پاسخ داده اند.

“پیشرفت کوتی به سوی کسب و کار مدرن تر و متمرکزتر ، خواستار رویکردهای جدید و ابتکاری شده است. شرایط باعث شده است که فکر دیگری داشته باشیم و خلاقیت بیشتری داشته باشیم.”

صاحب نام تجاری مستقر در آمستردام جانشین جونز را تأیید نکرده است ، اما در عوض اعلام کرده است که نقش او به دو سمت تقسیم می شود: زنجیره تأمین و تحقیق و توسعه.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>