Coty متعهد می شود که از اتانول پایدار برای خط عطر استفاده کند

کنگره زیبایی Sue Y Nabi قصد دارد تا سال 2023 اکثر رایحه های خود را از اتانول با منبع پایدار تهیه کند

در یک فشار تازه پایداری ، Coty غول زیبایی متعهد شده است که از اتانول پایدار در رایحه های خود استفاده کند.

در مشارکت جدید با LanzaTech ، ارائه دهنده پیشرو در فناوری بازیافت کربن ، مجوز دهنده عطر Chloé ، Davidoff و Hugo Boss فقط از اتانول ، یک ماده اصلی در تولید محصولات عطر ، استفاده می کند که از انتشار کربن جذب شده در محصولات خود ساخته شده است.

LanzaTech با گرفتن انتشارات صنعتی مانند مونوکسیدکربن و دی اکسیدکربن تولید شده در تولید فولاد و پردازش گازهای زائد به یک محصول سازگار با محیط زیست ، به این اتانول پایدار دست می یابد.

این شرکت به ریاست Sue Y Nabi قصد دارد این فناوری را در فرآیند تولید خود پیاده سازی کند ، انتظار می رود اکثر مارک های معطر آن تا سال 2023 از اتانول پایدار استفاده کنند.

نبی گفت: “پایداری عامل اصلی نوآوری است و Coty در ایجاد محصولات برجسته واقعاً تمیز و سبز متمرکز است.”

“اتانول عنصر شماره یک خریداری شده برای گروه عطر است و با گذشت زمان این همکاری با LanzaTech به طور قابل توجهی اثرات زیست محیطی محصولات ما را کاهش می دهد.

“این نه تنها کار صحیح است ، بلکه از نظر تجاری نیز منطقی است – با مصرف کننده امروزی که به درستی تقاضا می کند مارک های مورد علاقه خود تعهد خود را نسبت به پایداری به اشتراک بگذارند.”

به گفته کوتی ، اتانول پایدار حاصل از جذب کربن از مصرف آب نزدیک به صفر استفاده می کند و بنابراین نیاز زمین های کشاورزی را که از تنوع زیستی پشتیبانی می کند ، کاهش می دهد.

جنیفر هولمگرن ، مدیرعامل LanzaTech ، افزود: “رسیدگی به چالش های اقلیمی ما نیاز به همکاری در چندین بخش دارد.

“ما مفتخریم که در حال توسعه این همکاری با Coty هستیم تا نشان دهیم بازیافت کربن می تواند تولید پایدار عطرها را امکان پذیر کند.

“کربن یکبار مصرف باید از گذشته باشد و این پروژه نمایانگر چشم انداز ما برای آینده ای هوشمندانه است که در آن مصرف کنندگان قادر به انتخاب محصولات ساخته شده از کربن بازیافت هستند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>