Cosphatec مواد اولیه جدید Cosphaderm Zinc Lactate طبیعی را ارائه می دهد

Cosphaderm Zinc Lactate natural یک نمک روی است که از اسید لاکتیک گرفته شده است

Cosphatec سالهاست که یک متخصص بسیار موفق در تثبیت طبیعی فرمولاسیون های آرایشی و بهداشتی است ، مواد اولیه با کیفیت بالا و خدمات جامعی را به مشتریان خود ارائه می دهد.

این محصول جدید بار دیگر قدرت ابتکاری این شرکت را به نمایش می گذارد. Cosphaderm Zinc Lactate natural یک نمک روی مشتق شده از اسید لاکتیک است که می تواند به روش های مختلفی مورد استفاده قرار گیرد و یک حل کننده واقعی مسئله است.

این خواص ضد میکروبی برجسته ای را در برابر باکتری ها و مخمرها از خود نشان می دهد. به عنوان یک نمک روی ، خواص ضد التهابی که روی به آن معروف است را نیز فراهم می کند.

همچنین اثرات خوشبویی دارد. این خواص آن را به عنصری ایده آل برای دئودورانت ها ، محصولات مراقبت از پوست و مراقبت های صمیمی تبدیل می کند. اما همچنین به دلیل حلالیت خوب در آب که برای پردازش آن مهم است ، پتانسیل خوبی برای استفاده در مراقبت های دهانی را ارائه می دهد.

خاصیت آنتی اکسیدانی آن همچنین از توسعه دهندگان در استفاده کمتر از مواد کلی برای محصولات آرایشی خود ، کاهش غلظت ورودی و در نتیجه تأمین آخرین پیشرفتهای مورد نیاز مشتری پشتیبانی می کند.

با طبیعی Cosphaderm Zinc Lactate ، Cosphatec ماده اولیه ای را ارائه می دهد که حتی می تواند تازه واردان و بدبینان مواد نگهدارنده جایگزین را نیز جلب کند. جدای از خواص گسترده محصول که قبلاً ذکر شد ، این محصول همچنین می تواند نسبت قیمت / عملکرد بسیار خوبی داشته باشد.

از هم اکنون می توانید اطلاعات و نمونه های دقیق تری را درخواست کنید.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>