CO. توسط کلگیت مجموعه ای از مراقبت از دندان را با هدف تولید نسل Z | راه اندازی می کند مرور

لگد زدن آن عصای سفیدکننده It’s Lit Overnight است که فقط از چهار ماده الکلی ، آب ، پراکسید هیدروژن و کوپلیمر آکریلات / اکتیلاسریل آمید تشکیل شده است. سارا وینتر ، یک دندانپزشک دارای مجوز از تخته و بنیانگذار Sarah Winter Dental در لا ژولا ، کالیفرنیا ، می گوید که پراکسید هیدروژن “به عنوان یک ماده سفید کننده ، سابقه کاملاً اثبات شده ای دارد ، از لایه های عمیق دندان نفوذ می کند و ترکیبی از ترکیبات باعث تغییر رنگ شود. ” و طبق گفته Kami Hoss ، یک دندانپزشک دارای مجوز هیئت مدیره و مدیرعامل The Super Dentists مستقر در سان دیگو ، کوپلیمر آکریلات ها / اکتیلاکریل آمید یک ماده تشکیل دهنده و ثابت کننده فیلم است که در برابر آب مقاوم است ، بنابراین پراکسید هیدروژن می تواند مدت بیشتری بماند.

با این حال ، هر دو در مورد استفاده بیش از دوز توصیه شده (یک تا دو کلیک در هر چهار دندان) یا روشن نگه داشتن فرمول برای مدت طولانی احتیاط می کنند ، زیرا ممکن است منجر به حساسیت دندان و لثه شود – یا حتی آسیب طولانی مدت به مینای دندان. (در صورت تحریک کوتاه مدت ، وینتر می گوید یک ژل ویتامین E تسکین دهنده به کمک شما می آید.)

قرار است بعد از دو هفته استفاده مداوم ، این روش درمانی بدون حاشیه باعث شود دندان های شما تا سه سایه براق تر به نظر برسند. من مفهوم عصای سفید را دوست دارم اما فرمول ها معمولاً آنقدر سنگین هستند که قبل از پاک کردن نمی توانم به خواب بروم. (شاید این فقط من باشم.) با این حال ، این سرم بسیار سبک وزن است و به سختی قابل توجه است و برنامه برس هرگز دوز آن را زیاد نمی کند.

سوسپانیک به من می گوید که گرز “پوششی ایجاد می کند که اجازه می دهد تا آهسته آزاد شود و گسترش یابد [overnight] قرار گرفتن در معرض ماده فعال ، پراکسید هیدروژن. “صبح بیا ، برخی لکه های سفید روی دندانهای خود می بینی که به راحتی با مسواک خود پاک می کنی. طی دو هفته گذشته ، من قطعاً زردی کمتری را مشاهده کردم (آیا ذکر کردم؟) من یک نوشیدنی قهوه مشتاق هستم؟) ، اما شما واقعاً باید در طول سه تا چهار هفته (همانطور که زمستان توصیه می کند) ثابت قدم باشید تا بهترین نتیجه را بگیرید – و البته عادت های مسواک زدن و نخ دندان کشیدن را به طور منظم ادامه دهید.

تصویر محصول

CO. توسط Colgate این یک چوب سفیدکننده یک شبه است

بعدا ، لکه ها! شستشوی دهان ضد لک (14 دلار)

حسن نیت ارائه میدهد از مارک

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>