Clariant JV را با India Glycols تشکیل می دهد تا از megatrend تجدیدپذیر استفاده کند

این شرکت مشتقات اتیلن اکسید سبز را به بازارهای هند و اطراف آن عرضه خواهد کرد

شرکت مواد شیمیایی ویژه سوئیس Clariant و India Glycols Limited (IGL) ، که مواد شیمیایی مبتنی بر فناوری سبز را تولید می کند ، یک همکاری استراتژیک برای ایجاد یک سرمایه گذاری مشترک 51-49٪ در مشتقات اکسید اتیلن تجدید پذیر (EO) امضا کرده اند.

پیش بینی می شود که JV ، با ترکیب ظرفیت تولید و توزیع ، به یک تامین کننده اصلی مواد تجدیدپذیر برای بازار مراقبت از مصرف کننده در هند و کشورهای همسایه تبدیل شود.

کنراد کیستر ، مدیر عامل شرکت Clariant ، گفت: “این فرصت برای همکاری با India Glycols گام مهمی در سفر Clariant برای تقویت سبد اصلی ما است ، در حالی که با پایداری ارزش افزوده است.”

کنراد کیجزر ، مدیر عامل شرکت ، گفت: “این ظرفیت تجارت تخصصی مصرف کننده و صنعتی ما در هند و فراتر از آن را افزایش می دهد ، در حالی که دسترسی به اکسید اتیلن تجدید پذیر پیشنهاد جهانی ما را به مشتریان گسترش می دهد و این باعث می شود Clariant به عنوان یک پیشرو در تولید مشتقات اکسید اتیلن” سبز “باشد. از شفاف.

بهارتیا ، رئیس هیئت مدیره هند گلیکولز ، اضافه کرد: “این همکاری در راستای استراتژی IGL برای ارتقا promote محصولات با ارزش افزوده از طریق شیمی سبز پایدار در بازار داخلی و گسترش ردپاها در بازارهای جهانی است.

“IGL بزرگترین تولید کننده EO سبز در جهان است که مبتنی بر یک فرآیند تولید منحصر به فرد و سبز با استفاده از بیو اتانول است ، همچنان از قدرت خود در توسعه بیشتر شیمی پیچیده و پایدار برای ایجاد ارزش برای سهامداران خود استفاده می کند.”

طبق مفاد توافقنامه پیشنهادی ، هند گلیکولز تجارت تجدیدپذیر Bio-EO مشتق خود را به سرمایه گذاری مشترک ، که شامل یک مرکز تولید چند منظوره شامل یک کارخانه الکوکسیلاسیون واقع در کشیپور ، در اوتاراخند ، هند است ، کمک خواهد کرد.

در عوض ، Clariant به مشاغل محلی خود در زمینه صنعت و مصرف کننده در هند ، سریلانکا ، بنگلادش و نپال که توسط Clariant India Ltd برگزار می شود و همچنین پرداخت نقدی خالص برای دستیابی به 51٪ سهام و در نتیجه مالکیت اکثریت کمک خواهد کرد.

Clariant International Ltd تنها سهامدار Clariant در JV خواهد بود ، در حالی که هند Glycol’s Bhartia به عنوان رئیس تعیین شده در سرمایه گذاری مشترک انجام خواهد شد.

مشارکت منوط به تصویب های قانونی نظارتی است.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>