Clariant و India Glycols JV را برای مشتقات اکسید اتیلن تجدید پذیر می بندند

سرمایه گذاری مشترک 51-49٪ کلیه مصوبات نظارتی را دریافت کرده و تحت نام Clariant IGL Specialty Chemicals Private Limited فعالیت خواهد کرد.

Clariant و India Glycols Limited (IGL) از ایجاد موفقیت آمیز 51-49٪ سرمایه گذاری مشترک خود برای مشتقات اتیلن اکسید تجدیدپذیر (EO) که کلیه تأییدیه های قانونی لازم را دریافت کرده اند ، خبر داده اند.

JV با نام Clariant IGL Specialty Chemicals Private Limited فعالیت خواهد کرد.

در ابتدا در ماه مارس اعلام شد ، JV اکنون کارآمد است و تجارت مشتقات تجدیدپذیر bio-EO IGL را شامل می شود ، که شامل یک مرکز تولید چند منظوره از جمله کارخانه الکوکسیلاسیون در کشیپور ، اوتاراخند ، هند و تجارت محلی و تخصصی مصرف کننده Clariant در هند ، سریلانکا است. ، بنگلادش و نپال.

کنراد کیجزر ، مدیر عامل شرکت Clariant ، گفت: “بسته شدن موفقیت آمیز این سرمایه گذاری مشترک ، مجموعه اصلی ما را تقویت می کند و Clariant را به یکی از رهبران مشتقات اکسید اتیلن سبز تبدیل می کند.”

“به عنوان بخشی از استراتژی ما ، ما متعهد به افزایش ارزش از طریق پایداری هستیم. همکاری ما با هند گلیکولز ، با تمرکز بر راه حل های تجدیدپذیر برای مراقبت از منزل و منزل ، ما را به یکی از تامین کنندگان پیشرو سورفاکتانت تبدیل خواهد کرد.

بهارتیا ، رئیس هند گلیکولز محدود ، اظهار داشت: “من از روشی سریع که هر دو طرف توانستند کلیه تأییدات قانونی را بدست آورند بسیار خوشحالم.”

“این به ما امکان می دهد تا پیش برویم و از موقعیت IGL به عنوان بزرگترین تولید کننده EO سبز در جهان در یک ترکیب تولید ارزش با Clariant استفاده کنیم.”

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>