CL می خواهد یک بار دیگر خودش را معرفی کند | مصاحبه اختصاصی

“من برای بعضی ها خواننده کی پاپ هستم ، برای بعضی ها ستاره پاپ هستم و برای بعضی ها خواهر بزرگتر ، برادر کوچکتر و دوست هستم.” CL ، که برای طرفداران سراسر جهان موسیقی می سازد ، گفت. “من نمی خواهم چیزی را برطرف کنم ، اما نمی خواهم مرا در جایی قفل کنم. مردم می توانند انتخاب کنند ، اما من نمی خواهم فقط یک نگاه نشان دهم.”

برج: تفاوت

محصولات مشابه: آستر ژل Tattoo Studio (آبی) ، پالت سایه چشم Mini City (غروب خورشید) ، محصول Fit Me Blusher (گل رز) Maybelline نیویورک

پیتر اش لی

چرخه سئول CL

CL ، یک ستاره برتر ، برای پرسه زدن در مکان های عمومی بسیار مشهور است. با این حال ، هنگامی که CL بیدار است ، یا اگر ضبط و اجرا وجود ندارد ، می توانید با او در مکان های زیر ملاقات کنید:

زیتون جوان 53 ، میئونگدونگ-گیل ، یونگ گو.

CL: این مکانی است که همه مارک های آرایش کره ای در یک مکان جمع شده اند. من دوست دارم آنجا خرید کنم. بعد از آزمایش تمام خط چشم هایی که می فروشم ، من معمولاً فقط دو خط چشم می گیرم. من از تست لذت می برم در هنگام اجرای کار هیچ لکه ای وجود ندارد

خانه او. آدرس ناشناخته

CL: در سئول پیمایش در اماکن عمومی کار آسانی نیست ، بنابراین توصیه فروشگاه های زیبایی معروف بسیار دشوار است ، اما در این روزها بسیاری از افراد مراقبت در منزل را انجام می دهند. آیا تاکنون نام پوست خوک را شنیده اید؟ این روش قدیمی کره ای است. پوست گوشت خوک سرشار از کلاژن طبیعی است ، بنابراین کره ای ها از آن به عنوان بسته ماسک در خانه استفاده می کنند. هنگام تیراندازی ، عسل مانوکا و پودر ماتچا را مخلوط می کنم و از آن به عنوان بسته استفاده می کنم. پوست را تصفیه می کند. همچنین 10 دقیقه قبل از دوش گرفتن هر شب به پوست سر با ژل آلوئه بزنید. این یک روش موثر برای افرادی است که اغلب رنگ می کنند و سفید می کنند.

قهوه را دوباره منتشر کنید. 509-29 ، Yeonnam-dong ، Mapo-gu.

CL: دوست من اوهیوک[혁오 밴드의 보컬과 기타를 담당]من واقعاً قهوه می خورم. سال گذشته ، به دلیل وضعیت ویروس کرونا ، کافی شاپ مورد علاقه وی تعطیل شد. او به کار کافی شاپ کمک کرد. او مرا به آنجا دعوت کرد و طعم قهوه در آن خانه واقعاً خوب بود.

Duomo Books و آشپزها. Jahamun-ro 16-gil، Jongno-gu، Seoul 5.

CL: این یک رستوران ایتالیایی است. وقتی می خواهم مثل وعده های غذایی در خانه غذا بخورم اینجاست که می روم. من از طریق خاله سرآشپز را شناختم. وقتی به غذای خوب و فضای مناسب احتیاج دارید ، مکان مورد علاقه من است.

پیتر اش لی

عکاس: پیتر اش لی

سبک: کیم یه جوان

مو: گیب سین

آرایش: مون جیون

هنر آرایش ناخن: پارک یونکیونگ

طراحی مجموعه: منبع مضر

تولید: پارک ویژوال.

این مقاله در ماه مه 2021 در Allure منتشر شده است. نحوه اشتراک را در اینجا بیابید.

برای خواندن این داستان به انگلیسی ، اینجا کلیک کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>