Ciara اولین موهای قرمز به دور کمر را نشان می دهد که دقیقاً شبیه موهای جسیکا خرگوش است – به عکس مراجعه کنید

همه ما می دانیم سیارا با آزمایش رنگ ، طول و مدل موهای او غریبه نیست – خواه این حالت با موهای صاف ، رنگ صورتی روشن یا آفریقایی زرق و برق دار باشد – اما قبلاً هرگز او را با ظاهری کاملاً این چنین ندیده ایم. در تاریخ 30 مه ، خواننده موهای جدید و تا کمر خود را با رنگ مسی زنده در اینستاگرام خود نشان داد. و بگذارید به شما بگوییم ، این یک منظره چشم نواز است.

زیرنویس او از این پست تقریبا همه چیز را می گوید: “Pelirroja.” (این اسپانیایی است برای سرخ موی اگر نمی دانید.) در حالی که او با دستانش روی کمر ، یک پا خم شده و چانه اش را با افتخار بالا می اندازد ، امواج آشفته و پاره شده سیارا از یک طرف پایین می آیند ، تا پایین فقط از کمر او گذشته است. به هر حال این سبک توسط سزار دلین رامیرز ، آرایشگر ، به دست آمد (هرچند فعلاً مشخص نیست که مسئول خود این رنگ است).

چیزی در مورد این سایه خاص قرمز همراه با آن ژست با اعتماد به نفس و شرم آور فقط جسیکا خرگوش را برای ما فریاد می زند. بیا ، به چشمان ما نگاه کن و به ما بگویید اگر یک راه اندازی مجدد از کسی که خرگوش روگر را طراحی کرد؟ همیشه اتفاق می افتاد همچنین کمی از Cady Heron را از آن می دهد دختران متوسط – می دانید ، قبل از بخشی که او در آن قرار دارد واقعاً بخشی از The Plastics می شود.

اما جدی ، همه موهای قرمز در فرهنگ پاپ باید در حال حاضر لرزان باشند. پرنسس آریل؟ ام جی واستون از مرد عنکبوتی طنز؟ دافنه از اسکو بی دوو؟ از زمان ارسال این عکس توسط سیارا ، آنها همه ساکت و آرام بوده اند …


اطلاعات بیشتر در مورد موهای افراد مشهور:


اکنون ، ببینید تکامل موهای قرمز در 100 سال گذشته چگونه است:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>